Wpis z mikrobloga

przejrzyj jego kanał na yt. Szur szura pogania


@OCIEBATON: no jak ci to powiedzieć... No nie mam czasu i siły łowić tych perełek. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Liczyłem na gotowca i jakieś streszczenie, bo jak wiadomo Ator ma bardzo bogate portfolio.
@OCIEBATON: też tak mam... A potem jakieś takie lęki... ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
I już tego nie słucham. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Polecam "Astronarium" itp.
@OCIEBATON: ja sam się tym tematem "zainteresowałem" bo pracując w urzędzie jako urzędnik i mając na prawdę do czynienia z prawem, "służbami" itd. zacząłem słuchać co ten człowiek, podający się za prawnika wygaduje,
to jest przerażające co on gada, notorycznie myli fakty, przekręca niusy, przekręca informacje o różnych rzeczach

to nie chodzi o to, że ja "bronię PISu" , wiem, ze część wykopu ma obsesję na tle PIS,
chodzi o pewną
@tankowiec_lotus: mam takiego "kolegę" - jest "ochroniarzem" no i kiedyś taki tekst mi rzucił chodząc wokół firmy IT "oni tam se siedzą i w counter strike se pewnie klepią cały dzień a ja tu muszę na deszczu chodzić, też bym se posiedział w counter strajka klepał"
autentyk, serio , nie ściemniam
typ łaził wokół jakiejś firmy robiącej soft księgowy

tylko wiesz co jest najsmutniejsze - doktor chemii robiący analizy czy dana
@tankowiec_lotus: ja mam w rodzinie wojsko i w znajomych , ja to znam ;) tylko zdrowie mieć i wiek i bym sam poszedł , ale ja jestem 40+ a do szkół oficerskich limit np. jest 24 lub 30 (i kwestia zdrowia)
200 tysi to odprawa emerytalna na przykład
900 zeta miesięcznie w garnizonie wawa dają do czynszu jak mieszkania nie weźmiesz
kumple co wzięli mieszkanie mają ponad 40 metrowe (jak więcej