Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 26
Napisałem do mojego MP ws prawek z EU i ich ważności po Brexicie. Aktualnie na stronie DVLA/gov jest tylko info, że na tym prawku mozna jeździć maksymalnie przez rok i procedura wymiany prawek jest wstrzymana do odwołania dla Kat B, a wszystkie inne informacje wymagaja aktualizacji i nie można sie nimi sugerować. Niedlugo mam odnowę ubezp więc przydałaby sie weryfikacja u DVLA czy muszę wymieniać czy niekoniecznie. Dostałem dziś odpowiedź, ktos zainteresowany wołaniem jak sie wyjaśni?

#uk #anglia
adriano30 - Napisałem do mojego MP ws prawek z EU i ich ważności po Brexicie. Aktualn...

źródło: comment_1611067224VMnvt9oSmXwroaX6i16faL.jpg

Pobierz
  • 33
@mynameis60: widzę Mirku. Jeśli nie ma nowego info na rządowej stronce, myślę że należy stosować się do tego co do tej pory było, aż będzie wiadomo więcej/stronka zostanie zaktualizowana.
Ciekawa jestem co DVLA powie, pewnie sami nie wiedzą.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@709009: poseł z House of Commons z mojego dystryktu, co do drugiego to życzę powodzenia w uzyskaniu jakiejkolwiek odp względnie szybko od dvla ( ͡° ͜ʖ ͡°) plus jesli na stronie nic nie ma konsultanci nic nie będą wiedziec, a jak posel spyta to jest szansa ze nawet jak nie znaja odpowiedzi to ruszy to naprzód i ktos wyzej w ministerstwie transportu podejmie szybsze decyzje. Poza tym
@adriano30: wymieniaj i nawet się nie zastanawiaj- nie UK prawa jazdy mają z automatu dużo wyższe ubezpieczenia. Nigdy nie zorientowałeś się, że coś masz ubezpieczenie drogie?