Wpis z mikrobloga

#slub #bizuteria #obraczki #jubiler #lublin

Czy ktoś z Was kupował obrączki u Niewęgłowski ( https://g.co/kgs/d4QB1a ) i ma już jakiś czas ?

Muszę kupić obrączki te które nam się podobają są klasyczne u nich są w cenie 3300 bardzo podobne u jubilera 2000. W czym może być różnica czy tylko marzą ? Chciałbym aby te obrączki po roku nie wyglądała jakby miała z 20 lat stażu. Widziałem u kilku osób robiących u jubilera to są w strasznym stanie dużo rys matowieją a nie korzystają z nich w jakiś ekstremalnych warunkach.
  • 3
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kuba1307: nie kupowałam obrączek u wspomnianego jubilera ale podobno obrączki z większą ilością złota/lepsza próba/ są mniej trwałe = bardziej podatne na rysowanie.
  • 0
@szwajc124 ja kupiłem 2.5 roku w yes i jest w super stanie nadal się błyszczy złoto oraz diament. Na zlocie są małe prawie nie widoczne ryski. Tylko, że narzeczona dba o pierścionek. Nieweglowski to nie jest ogólnopolska sieciówka ale też nie jest to zwykły jubiler. Różnica między dobrze ocenianym jubilerem 2000 zł a nim 3300. I zastanawiam się czy to tylko marzą czy jednak te droższe będą dłużej wyglądały jak nowe.