Wpis z mikrobloga

19 kwietnia 2016 roku na wykopie pojawiło się znalezisko: "Pomóżmy dziewczynie namierzyć gnoja!".

Chodziło w nim o to, że samochód dostawczy spowodował wypadek i uciekł z miejsca zdarzenia. Pomyślałem wtedy, że nie za bardzo mogę pomóc, bo mieszkam kilkaset kilometrów od miejsca zdarzenia. Bardzo się jednak pomyliłem. Wszedłem na Street View i... znalazłem od razu ten samochód...

A na filmie rekonstrukcja jak to zrobiłem. xD

Dzięki temu policja namierzyła i zatrzymała sprawcę. xD

Pomyślałem, że warto Wam o tym opowiedzieć, bo myślę, że to dość ciekawe zdarzenie. Przynajmniej dla mnie :) Wtedy jakoś nie zebrałem się, żeby napisać o tym wpis.

#wykopcsi #csiwykop #ciekawostki
wigr - 19 kwietnia 2016 roku na wykopie pojawiło się znalezisko: "Pomóżmy dziewczynie...
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@KlawyMichau: Zobaczyłem, że na dostawczaku są znaczki przypominające logotypy marek samochodowych. Zresztą w komentarzach do tego znaleziska były już sugestie, że to być może logotypy grupy Fiat - Alfa Romeo. Znalazłem salon Fiata w pierwszym które przyszło mi na myśl najbliższym wypadku dużym mieście (bliżej był Wrocław, ale go nie zauważyłem xD). Przed salonem stał ten samochód.

Poinformowałem poszkodowaną telefonicznie. Później dowiedziałem się, że miałem rację i wypadek spowodował nowy właściciel