Wpis z mikrobloga

@wilhelm99: będziesz czuł dużą, C klasa 203 ma o wiele mniej komfortowe zawieszenie i mniej przestrzeni w środku. Mercedesem w204 jeździ się prawie jak E klasą 211.204 jest bardziej dynamiczna na drodze, chodzi o skręty i trochę bardziej czuć większe nierówności na drodze niż w E klasie. Jednak mogę polecić C klasę 204, bo swego czasu handlowałem tym modelem. Najlepszy silnik diesla i praktycznie bezawaryjny to 2.2 CDI 170 KM, nie
  • Odpowiedz
@wilhelm99: z przebiegiem około 200 tys. km, z fajnym wyposażeniem trzeba dać 30k za kombi, sedan 35k. Coś bliżej przebiegu 300 tys. km to minus 5k. W Niemczech ten model jest drogi i malo kto handluje tym modelem w PL.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@onmatopeja: ja kiedyś pracowałem w hurtowni sanitarnej, i używałem kubka naszej konkurencji. Szefowi zajęło jakiś rok na ogarnięcie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@moods: no dobra, w takiej sytuacji rozumiem i jest to jasne. Jednak dalej nie wiem jak kawalek kartonika przyklejony do wózka ma zagrażać życiu
  • Odpowiedz
@onmatopeja: Według udt nie można z wózkiem zrobić w zasadzie nic. Według tych głupich przepisów to łapie się pod modernizacje która może wykonać tylko uprawniony zakład xd
  • Odpowiedz
@onmatopeja przeczytałem post główny i kilka Twoich odpowiedzi poniżej. To jest tak absur-kur**-dalne że nie mogę w to uwierzyć do tej pory że takie coś jest możliwe... Mam nadzieję że trafisz na lepsze miejsce pracy za większe pieniążki następnym razem i będzie można posmieszkowac po ludzku tam.

()
  • Odpowiedz
  • 2
Ja raz dostałem zjebke bo na przodzie wózka widłowego przykleiłem taśmą logo żubrówki xD taka duża kartka a4, zerwana z kartonu po wódce
  • Odpowiedz