Wpis z mikrobloga

  • 3
@Warcomx ja zrobiłem tak dwa lata temu, teraz na gorce sprzedam i kupi juz normalnego kampera. Co by nie mowic ciasnota i jednak normalny kamper a nie blaszak wupada lepiej, to jak porównanie kawalerki z domem.
No i ceny teraz sa takie ze zal nie sprzedac
  • Odpowiedz
@Warcomx: Tylko nie zapomnij od razu udać się do ASO żeby zajmować bezsensu czas pytaniami o przerobienie busa-blaszaka na kampera i że chcesz isofixy do busa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Warcomx: bez hejtu, właściwie po co Wy się bawicie w te kampery? Kosztuje to majątek, a potem i tak nie jest wcale tańsze w podróżowaniu, bo taki bydlak więcej pali, a miejsce na kempingu kosztuje tyle co normalny nocleg w hotelu, a jednak wygoda nieporównywalna.
Sama idea super, sam kiedyś chciałem sobie ogarnąć kampera - wydaje się, że to sposób na tanie podróżowanie, ale przecież rzeczywistość tak nie wygląda :(
  • Odpowiedz
@Ranger: ale kto powiedział, że śpisz na campingu. Większość capervanowców śpi na dziko. I modlą się, żeby nikt ich nie napadł, miejscowi albo policja nie przegonili, nikt nie okradł jak się oddalą. Co drugi, trzeci dzień muszą szukać źródeł wody i miejsc do obsługi sanitarnej. Gotowanie na zewnątrz bo śmierdzi. Jak pada to wilgoć włazi wszędzie. Prądu brak. Dramat. Jedyny projekt który mi się podoba to Scandinavian. Ale koleś kupił nowego
  • Odpowiedz
@Warcomx: Wołaj, relacjonuj. Mam podobne marzenie, które... kto wie... może też zacznę spełniać szybciej niż mi się wydaje (), więc doświadczenia się przydadzą! Może osobny tag?
  • Odpowiedz
@Warcomx: no i gituwa. co chwile robie cos przy moim staruchu, 100 kunia pod maska, wymienialem w nim juz chyba wszystko, ale bylismy w Alpach, Pirenejach, objechana Szkocja i nigdy nie zawiodl.

bez hejtu, właściwie po co Wy się bawicie w te kampery? Kosztuje to majątek, a potem i tak nie jest wcale tańsze w podróżowaniu, bo taki bydlak więcej pali, a miejsce na kempingu kosztuje tyle co normalny nocleg w
Steven_Hyde - @Warcomx: no i gituwa. co chwile robie cos przy moim staruchu, 100 kuni...

źródło: comment_1611525374vSAIyPz4gOXtymkeBlKBX2.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz