Wpis z mikrobloga

@ntdc: super wpis xD nigdy chyba nie widzialem cie na głównej mirko, nie wiem co postujesz ale mam zawierzyć ze jest to fajne. Tak jak amatorsko lubię poczytać o kosmosie i nowinkach z asteonomii, tak masz tu za dużą konkurencję i jesli nie wybijesz sie z czyms pierwszy albo nie wrzucisz jakiegoś ciekawego wpisu to nie wróżę tutaj przyszłości. I nie wolaj mnie do kolejnego wpisu jak cos. Jesli zobaczę ze
@ntdc: ah czyli na mirko po prostu szulasz osób do wykopywania znalezisk, czaje i rozumiem. Nie ma tu pretensji bo wiele bordo tak robi. Myślałem że jednak chodzi o wpisy tutaj, a nie znaleziska
Plusując ten komentarz zapisujesz się do listy z której zostaniesz zawołana/zawołany do ciekawych znalezisk dotyczących wyżej wymienionych tematów.

Wycofaj plusa jeśli nie chcesz być więcej wołany.


@ntdc: jest jeden problem z takim sposobem subskrypcji - jeśli da się plusa a potem się go odwoła to traci się możliwość ponownego zaplusowania :( - wyświetla się komunikat "Limit zapytań został wykorzystany".

Nieopatrznie mi się kliknęło drugi raz przez co niechcący odwołałem plusa -
jest jeden problem z takim sposobem subskrypcji - jeśli da się plusa a potem się go odwoła to traci się możliwość ponownego zaplusowania


Dobra - nie będę usuwał komentarza bo może komuś się przyda.
- czyszczenie danych w przeglądarce i ponowne logowanie nie pomogło
- plusowanie z wykopu mobilnego też nie działało

Mogłem ponownie zaplusować po tym jak upłynęło kilka minut.

@ntdc: jeszcze raz dzięki za pomoc na privie