Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Samotni niebiescy przyznajcie się. Jesteście samotni bo szukacie tylko kobiet od 7/10 do 10/10 czy różowe w ogóle was nie chcą?
Samotne różowe, proszę napiszcie coś o sobie. Czemu jesteście samotne?
Czasami odnoszę wrażenie, że samotni niebiescy użalają się nad sobą z powodu zwykłej hipokryzji. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Dla ilu z was bez względu na płeć ważny jest i aspekty materialne?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #600f24257298ba000a3b5018
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 22
  • Odpowiedz
dzik: Niebieski tutaj. W moim przypadku to połączenie obu tych parametrów. Nie ukrywam że jeśli laska mi się nie spodoba to raczej nie chciał bym się z wiązać. Z drugiej strony, jestem na tyle świadomy że wiem iż nie jestem najlepsza partią. Ani wysoki, ani przystojny, ani majętny, z nietypowym poczuciem humoru, przeklinam za dużo i wiele innych. Dodatkowo mam spore problemy z prokoastynacją wiec zmiana mojego ogólnego rozkojarzenia i braku
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Niebieski tutaj, za dużo zepsułem w swoim życiu żeby teraz to naprawić w sensownym czasie.
Poza tym moje libido wyparowało już dawno temu. Po prostu nie zależy mi.

A że czuję się jak ludzka wydmuszka...no cóż wiedziałem jakie są konsekwencje.
  • Odpowiedz
Jesteście samotni bo szukacie tylko kobiet od 7/10 do 10/10


@AnonimoweMirkoWyznania: źle bym się przy takiej czuł, wiem, że nie mam szans na takie, nawet by na mnie nie spluneły (na tinderze 0 matchy z takimi, może od święta z 7/10)

mój target to tak 5/10 lub 6/10, czyli podobny do mojego, myślę, że w takiej relacji najswobodniej bym się czuł, zwracam też uwagę czy kobieta jest w miarę ogarnięta życiowo
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: wypowiem się w takim razie jako różowa, która jest odwiecznie sama. Kiedyś bo byłam #!$%@?, a teraz już raczej z wyboru, bo wolę być singielką i płakać z tego powodu w poduszkę, niż się męczyć z kimś wziętym z braku laku.
Aspekt materialny jest o tyle ważny, że nie chciałabym być z kimś kto jest mniej ogarnięty ode mnie pod tym względem. Aczkolwiek nie jest to decydujący czynnik.

Poza tym
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie mam dużych wymagań jeśli chodzi o wygląd, ale intelektualnie dziewczyna powinna coś sobą reprezentować, a nie być kulą u nogi. Niestety mądre dziewczyny są na tyle mądre, żeby wiedzieć, że stać je na lepszy materiał lub by wiedzieć, że bez problemu mogą realizować swoje hipergamiczne zapędy, wyszaleć się za młodu i znaleźć frajera w razie gdyby coś nie poszło.
  • Odpowiedz
DobryProgramista: Jestem samotna, bo zwyczajnie tak lubię. Interesują się mną faceci, którzy mi się podobają fizycznie i psychicznie, ale zrobiłam się zbyt wygodna, żeby wchodzic w związek. Wydaje mi się, ze to wina tego całego postępu ;) Zarabiam sporo, mam swoje własne duże mieszkanie, dobra prace i bąbelków jeszcze nie chce. Przyznam szczerze, ze facet wydaje mi się w obecnych czasach i mojej sytuacji tylko obciążeniem. Na pewno miałabym inna motywacje
  • Odpowiedz
MocnaKrowa: Jestem samotny, bo od małego unikałem ludzi i nie zawierałem głębszych relacji, więc nie mam znajomych, którzy pomogliby by w szukaniu tego samego levelu dziewczyny.

Miałem jedną przez 8 lat po pójściu na zastępstwo za kolegę na kurs tańca. Spędziłem z nią całe studia i początki pracy, więc nie miałem szans na "wyszalenie się" w akademiku.

Rozstaliśmy się, bo nigdy nie poruszałem tematu ślubu, ale od początku ja i ona
  • Odpowiedz
NiebieskiPan: Ja uważam że kobieta nie musi być mis polonia ale musi mieć jakieś zalety. Spotykałem się z 9/10 jak i 3/10 i wiem jedno: kobiety celują w dużo bardziej wartościowych gości niż same są, przykład: spotykałem się z panną 3/10 bo wydawało mi się że coś w sobie ma, szybko okazało się nie wiele ma do zaoferowania bo ambicji niema, zarabia grosze(bez większych szans na podwyżkę czy rozwój), ogarnięta życiowo
  • Odpowiedz
@Adam128: nie wiem czy klasyczne. I nie żaden książę z bajki, a po prostu ktoś, kto dorównuje mi inteligencją, ma podobne poglądy na życie i do tego mnie pociąga. Wcale nie łatwo kogoś takiego znaleźć, więc wolę być sama niż szukać na siłę ¯\(ツ)
  • Odpowiedz
Samotni niebiescy przyznajcie się. Jesteście samotni bo szukacie tylko kobiet od 7/10 do 10/10 czy różowe w ogóle was nie chcą?


@AnonimoweMirkoWyznania: Nie szukam kobiet z wyglądem od 7/10 do 10/10. Podobają mi się przeciętne dziewczyny, które na wykopie są oceniane zazwyczaj w okolicach 6/10 (kilka przykładów: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9).

Nie oznacza to jednak, że wygląd
  • Odpowiedz