Wpis z mikrobloga

@Variety: Czyli mówisz, że w kraju zniszczonym przez dehumanizację, nie można potępiać aborcji na życzenie, bo Ty jako "oświecona" ateistka uważasz, że dehumanizowanie ludzi przez lewicowych ateistów powinno być dozwolone?

Zawsze mnie bawią tacy ateiści, jak Ty, którzy krytykują prawo aborcyjne z II czy III RP, ale jak się skrytykuje ateistów z PZPR, za ograniczanie prawa do życia, to wtedy już dwójmyślenie jest ok i druga strona nie ma prawa głosu.
@Roger_Casement: O ch*ju złoty XDDD ale chochołów nastawiałeś XDDDDDDDDDDD

no tak literalnie bycie ateistą == bycie komunistą XDDDDD jeszcze nawet AK #!$%@?łeś do tego wysrywu, nie zapomniałeś o husarii przypadkiem? XDD

W większości normalnych i cywilizowanych krajów na świecie, nad zarodkiem który nie jest w pełni świadomym człowiekiem stawia się dobro i prawa ludzi którzy posiadają świadomość i odczuwają emocje. Jak mogę dehumanizować zarodek skoro literalnie zarodek nie jest człowiekiem? XD
@Variety: Nie tylko nie jestem katolikiem, ale i jestem za aborcją i eutanazją, bo nie uważam aby życie ludzkie było czymś magicznym i bezcennym. Są rzeczy, które odbierają mu sens i powinno się móc je zakończyć za zgodą rodziców czy z własnej woli.

Więc za co nie lubię protestujących? Za obecny na mikro zamordyzm gorszy jak u Stalina. Całkowite odcinanie i stygmatyzowanie drugiej strony dyskusji argumentami: jesteś pisowskim trollem, katolikiem, etc.
@Variety: Może taki, że mowa o niewinnym człowieku (mam nadzieję, że jednak z biologią nie masz na bakier i wiesz kiedy powstaje człowiek, a płód to etap rozwoju człowieka, a nie odrębny gatunek biologiczny)?

Skoro w naszym kraju szło się do więzienia za spalenie kukły, a sądy zakazywały wydawania tych idiotycznych naklejek, argumentując, że to dehumanizacja, to chyba tym bardziej powinniśmy sprzeciwiać się zabijaniu ludzi z powodu wygody. W dodatku fakt,