Wpis z mikrobloga

@patrol798: Też się właśnie jaram jak 5-cio latek Lego. Po przesiadce z Suunto Ambit 3 to jest tak jakby jeździć rowerem i wsiąść do rakiety. @blogger: 6X PRO, bez solara. Solar podobno chłyt małketingowy typowo. Niby coś ładuje, ale przy używaniu w trybie sportowym masz tylko kilka godzin działania zegarka dłużej - tak mi się obiło gdzieś. W perspektywie tego co robię i do czego używam zegarka wydanie 1000 pln
@Kulawy_Lis: Mam rok Fenixa i po roku na serwis trafil. Guziki przestaly odskakiwac, a pasek sie rozsypal. Troche sie zawiodlem zwlaszcza ze mam dla porownania g-shocka i pasek jest niezniszczalny.
@devandal: Ale porównaj inną gwarancję z tą garminą, nie ma porównania. W garminie praktycznie bez żadnych pytań po paru dniach wymieniają na nowy zegarek. Ja miałem mikro ryskę na kopercie i trochę mnie irytowała, na zdjęciu ciężko ją było zauważyć, kazali odesłać i po paru dniach odesłali nowy zegarek w folii. W fenixie 3 miałem na pasku dziurki jakoś dziwnie powycinane, mogli wymienić pasek a odesłali całkowicie nowy zegarek. Gwarancja garmina
@devandal pasek to niestety słabe ogniwo garmin, zwłaszcza jak jest na za małym nadgarstku. Zamiennik kosztuje grosze. O akcji z guzikami pierwsze słyszę o takiej przypadłości, musiałes pechowo trafić