Wpis z mikrobloga

Odpowiedź dla użytkownika @kleopatrixx, który postanowił mnie w ciemno czarnolistować mnie, zanim się odezwałem.

Głosowałem na Konfederację. Liczyłem na merytorykę, rozsądek, "głos ulicy". Otrzymałem bandę szurów i zamordystów, ekstremalnie nieskuteczną w "zwykłych" sprawach. Nigdy więcej.

A to, że swoją działalność na wykopie opieracie na profilaktycznym cenzurowaniu (poprzez czarnolistowanie) tylko udowadnia, że jesteście gorsi niż PiS.

#codziennaprzypominajkapispluslewicazawszerazem #polska #bekazpisu #neuropa #bekazlewactwa #konfederacja #takaprawda #oswiadczenie #podatki #gospodarka #bekazprawakow
PiccoloGrande - Odpowiedź dla użytkownika @kleopatrixx, który postanowił mnie w ciemn...

źródło: comment_1612119455Wyq6Le9Xen0J7pZcfjhwac.jpg

Pobierz
  • 82
  • Odpowiedz
  • 5
@PiccoloGrande

Liczyłem na merytorykę

No i jest merytorycznie i rozsądnie

"głos ulicy"

W demokracji liczy się głos urny, inaczej byłoby to bezprawie i zamach na demokrację.
  • Odpowiedz
@kleopatrixx: Nie wiem czy wszyscy, ale jestem dobrym przykładem na to, że z korwinizmu się wyrasta :). I możesz mnie banować, możesz ośmieszać... Zapytałeś to Ci odpowiedziałem, a to, że na odpowiedzi nie pasujące do Twojego światopoglądu reagujesz paniką, banowaniem i próbą ośmieszenia to już Twój problem.
  • Odpowiedz
No i jest merytorycznie i rozsądnie


@Volki: Szczególnie w tych kilkuset głosowaniach ramię w ramię z PiS, durnych wojnach o maseczkę, antyszczepionkowych szurskich teoriach i popieraniu orzeczeń trybunału Pawłowicz i Przyłębskiej.

Bardzo merytoryczny był też dzisiaj występ Kuleszy w TVN 24, gdzie jedyne co miał do powiedzenia to dziecinne szydzenie ze współrozmówców.
  • Odpowiedz
  • 8
@PiccoloGrande No ale podaj zarzuty do tych głosowań xD

Bo tam są lewackie zmiany/poprawki do 5 dla zwierząt, która miały zlikwidować gałąź gospodarki i miejsca pracy w czasie kryzysu bez odszkodowania xD xD
  • Odpowiedz
  • 8
@PiccoloGrande Ale ty jesteś mało kumaty. PiS, PO i SLD chcą np. przegłosować jakiś projekt z nowym podatkiem, ale Razem dodaje poprawkę zawiększającą wysokość podatku, niż PiS zakładał. W takim wypadku może się zdarzyć, że Konfederacja będzie głosować nad poprawką wspólnie z PiSem, ale Konfederacja i tak będzie przeciwna, aby w ogóle uchwalić projekt z nowym podatkiem.
  • Odpowiedz
Ale ty jesteś mało kumaty


@Volki: Nie no wiadomo, tylko Ty jesteś kumaty ( ͡° ͜ʖ ͡°).

PiS, PO i SLD chcą np. przegłosować jakiś projekt z nowym podatkiem, ale Razem dodaje poprawkę zawiększającą wysokość podatku, niż PiS zakładał. W takim wypadku może się zdarzyć, że Konfederacja będzie głosować nad poprawką wspólnie z PiSem


To jakaś konkretna sytuacja, czy wytwór Twojej wyobraźni?
  • Odpowiedz
  • 2
@PiccoloGrande

To jakaś konkretna sytuacja, czy wytwór Twojej wyobraźni?

xD xD xD
Tylko mogę zacytować twoje słowa o mnie: Nie no wiadomo, tylko Ty jesteś kumaty
  • Odpowiedz
@PiccoloGrande: wszyscy wiemy żeś lewak z powołania, styl pisania, brak argumentów, wciskanie "swojej lepsze" racji. Dlatego takich się czarnolistuje, miałbyś argument to byś go przedstawił. Rozumiem że twoim zdaniem powinni zawsze głosować przeciw PiS? Przecież lewica też czasem głosuje przeciw nim.
  • Odpowiedz
@AshtarPL:
Czy lewak to nie wiem, ale na pewno jestem skutecznie wyleczony z prawactwa i głosowania na cokolwiek korwino-podobnego ( ͡° ͜ʖ ͡°). Zależy mi przede wszystkim na wolności i zdrowym rozsądku.

No wiadomo, że się mnie czarnolistuje, niczego innego po Konfederatach, PiS',owcach i innych zamordystach się nie spodziewam.

Nie wiem co powinni. Po prostu przyjacielu zaznaczam, że oczywistą nieprawdą jest to, że Konfederacja głosuje w odrębny
  • Odpowiedz
Proszę, lista 416. głosowań, w których Konfedercja głosowała razem z PiS: https://pastebin.com/4kyvMJv0


@PiccoloGrande: Ale to mieli zachowywać się jak dzieci i za każdym razem głosować odwrotnie jak pis, nawet w ustawach dobrych, neutralnych, mało znaczących dla kraju?
Nie bądź śmieszny.
W najważniejszych, znaczących ustawach są opozycją do pisu, a lewica głosuje jak pis.
Teraz możesz napisać "ale aborcja!!!11..."
  • Odpowiedz
@kleopatrixx: Dlaczego nawiązujesz ze mną dyskusję? Przecież nie chcesz ze mną dyskutować, po to jestem na Twojej czarnej liście, prawda? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale skoro już to...

W najważniejszych, znaczących ustawach są opozycją do pisu


@kleopatrixx: Czym są? xD Ile tych "najważniejszych" ustaw udało się Konfederacji zablokować? Jest ośmieszonym planktonem, a nie opozycją. NIKT nie bierze ich na poważnie i nikt nie chce mieć z
  • Odpowiedz