Wpis z mikrobloga

  • 798
Mirki co się #!$%@?ło xD
Jeśli chcecie poczytać o szczycie bezczelności mojej współlokatorki, to zapraszam do lektury.

Od jakiegoś czasu zaczęły mi się pojawiać filmy i seriale na netflixie, jakie rzekomo obejrzałam. Większości tytułów nawet nie kojarzyłam, ale myślałam, że może wina samej platformy, że mi się tak wyświetla. Potem jak niedawno zobaczyłam, że "obejrzałam" cały pewien serial, to już z ciekawości poszperałam w ustawieniach konta i znalazłam aktywność mojego konta. A tam, uwaga, większość to tytuły, których nie kojarzyłam, a co dopiero oglądałam xD No więc zaczęłam analizować, czy nie wpisywałam komuś moje kiedyś hasła. No i faktycznie przypomniałam sobie, że kiedyś wpisywałam u mojej koleżanki. Do tego rodzaje filmów zgadzały się z jej preferencjami. Już w zasadzie byłam pewna, że to ona (nikomu innemu nie wpisywałam hasła). Zastanawiałam się co z tym zrobić, no bo to jednak nie w porządku, że #!$%@? mnie (a w zasadzie mojego brata, bo on płaci za netflixa) na hajs. Dodam tylko, że od sierpnia. Generalnie, jakby mnie chociaż spytała o pozwolenie, to możliwe, że zgodziłabym się, oczywiście za zgodą brata. Na początku miałam ambitny plan, w którym chciałam, żeby się przyznała, ale uznałam, że oszczędzę jej wstydu. Jesteśmy współlokatorkami od października i nie chciałam też wojen. Pogadałam z bratem i powiedział, że może w takim razie zmienić hasło i po problemie. Myślę sobie, wszyscy zadowoleni, więc gitara, ale jednak nie xD Okazało się, że moja koleżanka nie ma wstydu i po paru dniach pisze do mnie o dostęp do netflixa XDDD Myślę sobie, no #!$%@? jakaś xD Laska używała mojego netflixa przez jakieś pół roku, mogłabym nawet kazać oddać jej hajs, a ta dalej myśli, że będzie miała za darmo xD Co myślicie Mireczki? Wiadomość poniżej

#netflix #rozowepaski #logikarozowychpaskow #p0lka #bekazpodludzi #zalesie
Mooh - Mirki co się #!$%@?ło xD
Jeśli chcecie poczytać o szczycie bezczelności mojej ...

źródło: comment_1612257337m1J1lAmwQl0A3NNSs42xRK.jpg

Pobierz
  • 197
  • Odpowiedz
Z resztą egzekwować 20zl to więcej #!$%@? niz interes wart


@qhardyq: i właśnie z tym się nie zgodzę i może to jest właśnie ta mentalność. Przez takie odpuszczanie ludzie stale się tak zachowują. To moje pieniądze, które ktoś mi obiecał spłacić. Tu 20, tam 5, tam 100... i się serio kilka stów zebrało, które byłbym w plecy przez ostatnie kilka lat.
Trzeba dbać o swoje ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@rakietynabosnie: Kiedyś zadzwonił do mnie kumpel z czasów dziedziństwa, że akurat będzie niedaleko mnie miał kurs i czy bym chciał się spotkać po latach na jakieś piwko. Mówie jasne spoko, fajnie będzie sie spotkać. Przez całą podstawówkę i gimnazjum byliśmy jak bracia dla siebie. Później się wyprowadziłem daleko więc kontakt tylko przez neta/telefon ale utrzymywalismy stały.

Jeszcze zanim wyszedłem to poprosił mnie czy wziąłbym mu jakąś bluze bo temperatura strasznie spadła,
  • Odpowiedz
Niech mnie ktoś oświeci bo chyba żyje w błędnym przekonaniu. Dwie osoby jednocześnie mogą oglądać na tym samym profilu?
  • Odpowiedz
mogłabym nawet kazać oddać jej hajs, a ta dalej myśli, że będzie miała za darmo


@Mooh: używasz za darmo konta twojego brata i chcesz komuś robić inbe żeby oddawał hajs za korzystanie z nietwojego konta, którym notabene sama się podzieliłaś? xD

Ona zachowała się po robacku sępiąc o dostęp znowu ale ty nie lepiej szeryfując nie za swój hajs xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 21
@WszystkieFajneLoginySaZajete: omg, przeczytałeś chociaż post do końca? Nie zrobiłam jej żadnej imby, ani nie kazałam oddawać hajsu, ani również nie zamierzam. Uważasz, że skoro ja nie płace, tylko mój brat, to może korzystać z naszego netflixa? Mój brat płaci, bo chciał zrobić rodzinie przyjemność, nie prosiliśmy go o to. Jakby chciał ode mnie pieniądze, to bym mu płaciła. Za to nie wyraził zgody, na korzystanie innych osób z naszego konta
  • Odpowiedz
via Android
  • 14
@MojaPuffa: jestem pasożytem, bo mój brat chciał sam z własnej woli płacić nam za netflixa? Tak jak już wyżej napisałam, płaciłabym, gdyby tego chciał i nie, to nie jest bait
  • Odpowiedz
Nie zrobiłam jej żadnej imby, ani nie kazałam oddawać hajsu, ani również nie zamierzam.


@Mooh: zacytowałem nawet fragment w którym to rozważałaś

Uważasz, że skoro ja nie płace, tylko mój brat, to może korzystać z naszego netflixa?


@Mooh: Uważam, że skoro jej wpisałaś sama hasło, to sama jesteś winna, tym bardziej że

Za to nie wyraził zgody, na korzystanie innych osób z naszego konta


top kek

Mój brat płaci, bo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Mooh: Tak to z ludźmi jest. Kiedyś wynajmowałem mieszkanie i założyłem UPC na siebie żeby internet mieć no i mówię do współlokatorów że na 3 osoby to po 20zl będzie. Jeden raz czekałem miesiąc nie zapłacili upomniałem się 3 razy w ciągu tygodnia cisza. No i #!$%@? zmieniłem hasło do wifi rozlaczyłem kabel i elo. I jak myślisz co się stało? Oczywiście wielkie halo bo jak śmie śmieć wołać pieniądze xddd
  • Odpowiedz
@Mooh: ten wpis ma płeć xD

Rozwiązanie problemów wg mężczyzn:
- byczq, zapomniałem się u ciebie wylogować, możesz przestać używać mojego konta?
- sory, spoko.

Rozwiązanie problemów wg kobiet:
Niby wypadało by pogadać z koleżanką, ale wolę tworzyć intrygi jak w grze o tron, mieszać innych i pisać żale na 1665 znaków na portalach społecznościowych. Problem w sumie rozwiązała zmiana hasła, ale nie chodzi mi o rozwiązanie problemu tylko żeby o
  • Odpowiedz
@Mooh O #!$%@?, od komentarzy tutaj dostałam raka (°°

Jasne, dej netflixa, co ci szkodzi płacić za koleżankę 20 zł o jezuuuu ty cebulaku, zwłaszcza że już wcześniej pasożytowala na Waszym koncie przez pół roku, to co to za problem teraz?

Ludzie, wy się z siusiakiem na głowy zamieniliście ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Mooh: nie żeby coś, akurat u mnie ja płace za netflixa wiec znam problemy, ale mówiłaś jej żeby się wylogowała po tym jednym oglądaniu wspólnym? ludzie po prostu czasem inaczej odbierają niektóre rzeczy, poza tym niby jak chciała sobie po kryjomu używać skoro prosto z mostu spytała teraz czy dasz jej hasło, to chyba oznacza ze nie chciała się kryć? inaczej po prostu by skumała i siedziała cicho
  • Odpowiedz