Wpis z mikrobloga

Ogólnie troche krucho u mnie z kasą. Pytanie czy wywalić 270 zł za luty na 2 karnety i 2 licencje żeby chodzić na #silownia i #sportywalki #boks Jak by obostrzenia cofneli to mam #beactive i nic płacić nie musze. To co byscie na moim miejsu zrobili. Czekać na zdjecie obostrzen czy zainswestować te 270 zł w luty i aktywnie spedzac czas? Znajac moje szczescie to bedzie tak ze za 2 tygodnie przywrócą siłke i karta beactive ktora mam oplacona na pol roku zacznie dzialac a ja 270 zł w plecy będę xD

#mirkokoksy

Kupić licencje i osobne karnety?

  • Tak. Rząd prędko nie wycofa obostrzeń 38.3% (18)
  • Nie. Zaoszczędź kasę i poćwicz samemu w domu. 61.7% (29)

Oddanych głosów: 47

  • 4
@rorsh: weź sobie drążek, ćwicz w domu, jak krucho z kasą a sytuacja licencji/karnetu nie jest pewna to wiesz, naprawdę szkoda i nie ma co nadwyrężać i tak już nadwyrężonego budżetu.

Poczekam z miesiąc, zaoszczędzisz, zobaczysz jak sytuacja się rozwinie i wtedy ogarniesz.

Jak jest motywacja i chęć to i w domu coś ogarniesz ,( ͡° ͜ʖ ͡°)
@rorsh: no wiesz, ja mówię tak od siebie bardziej pod względem praktycznym, sam widzisz co się dzieje i działo na przestrzeni ostatniego roku z siłowniami.

Ja nie mam problemu, bo w garażu ćwiczę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale wydać nawet 100 na coś co jest niepewne, bo zaraz rząd uchwali coś co #!$%@? siłki i będzie znowu zamknięcie, jest bezsensowne wg mnie xd