Wpis z mikrobloga

@sezzart: kup bez tych rozsuwanych na boki szufladek - będą ładowniejsze i większe gabaryty wejdą
Na farby jakiekolwiek pudełka i farby luzem - zawsze się trochę wymieszają przy poszukiwaniach tej konkretnej :)
A tak w ogóle to jak często podróżujecie z całym warsztatem że takie walizki są w użyciu??
@sezzart: jak dla mnie to mało praktyczne. Mam 3 w tym jedną z takimi rozsuwanymi. Trzymam tam blaszki i kalkomanie bo strasznie płaskie te szufladki. Dużo częściej używam 2 pozostałych. Bez żadnych dodatków w środku.
Żeby się nie walało po półkach możesz ogarnąć kilka jakichkolwiek pudełek z castoramy. Zamykanych na pokrywki albo że zintegrowanym wieczkiem. Farby rozmiaru vallejo mieszczą się w pionie.
Albo zorganizuj sobie miejscówkę w którą różowa nie będzie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sezzart: jak dla mnie to mało praktyczne. Mam 3 w tym jedną z takimi rozsuwanymi. Trzymam tam blaszki i kalkomanie bo strasznie płaskie te szufladki. Dużo częściej używam 2 pozostałych. Bez żadnych dodatków w środku.

Żeby się nie walało po półkach możesz ogarnąć kilka jakichkolwiek pudełek z castoramy. Zamykanych na pokrywki albo że zintegrowanym wieczkiem. Farby rozmiaru vallejo mieszczą się w pionie.

Albo zorganizuj sobie miejscówkę w którą różowa nie będzie
@anussatanus: mam, różowa dziękuje za komplement xd
I mam modelarnię więc nie narzekam na brak miejsca. U mnie sprawdzają się biblioteczne szufladki po katalogach do przechowywania różności (plastikowe na śrubki itp. duperele też są ok) oraz półka-scianka narzędziowa z możliwością dowolnego montażu różnych kontenerów i uchwytów.
@sezzart a do czego ma służyć pudełko? Ja kupiłem orginalne pudełko citadel z stojaczkami - dobrze się sprawdza przy przenoszeniu się z jednego biurka na drugie bo łapię całą tackę i sobię idę
@koziolek666: Dzięki Mireczku, wygląda bardzo spoko. Widzę że wejdą farbki, słoiczki z pigmentami i narzędzia.
Powiedz jeszcze czy to jest surowa sklejka ? Pasowało by jakąś bejcą przelecieć co by Różowej do reszty licowało :-)
Mógł byś podać jeszcze wymiary najmniejszej szufladki ?