Wpis z mikrobloga

@wigr: Konfederacja jest wewnętrznie niespójna i są w niej zarówno hardkorowi kapitaliści jak i wyznawcy solidaryzmu, którzy nieszczególnie lubią się z kapitalizmem

Nierzadko jeden konfederata uważa połowę elektoratu swojej ulubionej partii za skrajnych debili z powodu sprzecznych poglądów gospodarczych

Także w tym środowisku spektrum poglądów gospodarczych jest dosyć szerokie i jedyne co łączy konfederatów w Konfederacji to katolicki zamordyzm
@wigr: Obie partie w konfie mają rację. Ja jak zobaczyłem czarne ekrany dzisiaj rano to moja pierwsza reakcja była dokładnie taka, jak pisze RN:

Kiedy zwykli Polacy przez lata są okładani kolejnymi podatkami, przedsiębiorcy są uciskani przez aparat państwa, nie podnosicie larum

Mogli takie protesty i czarne ekrany dać jak dowalano i podwyższano 19 podatków na 2021, ale zrobili to dopiero jak ich samych uderzono propozycją podatku. Poracha. Post RN
@wigr: Standardowa taktyka Konfederacji na wszelkie tematy, w których podejście wolnościowe w elementarny sposób rozmija się z podejściem narodowym. Jako że są połączeniem obu środowisk, to mogą powiedzieć, że są jednoczęśnie przeciw i za, ale jak przyjdzie do głosowania to i tak poprą PiS, bo ich elektorat oczekuje przede wszystkim "dowalenia tym lewakom".
@TenTypZez: Gdzie poparł? Daj link albo screen, bo krytyka to nie poparcie, wiem coś o tym bo mam wbudowane krytyczne myślenie i nie raz słyszę takie wnioski i dopowiedzenia jakie robisz Ty.

Kulesza jest przewodniczącym koła i jest z KORWiN. Wyborcy RN nie lubią i TVPis i TVN. Narodowcy pokroju ONR to nie wyborcy RN.

Przestań kłamać.
@Mudok: Dlaczego zarzucasz mi kłamstwo, zanim doczekałeś sie odpowiedzi? O tutaj, nie dziękuj:

Kulesza jest przewodniczącym koła i jest z KORWiN. Wyborcy RN nie lubią i TVPis i TVN. Narodowcy pokroju ONR to nie wyborcy RN.


XD A premierem jest Morawiecki, więc to oczywiście on podejmuje wszystkie decyzje! Patrz po efektach, a to Korwiniści zaczeli gadać jak narodowcy, a nie odwrotnie.
Pobierz
źródło: comment_1612959734zHnWsrNd8naQQafTBYzt6v.jpg