Wpis z mikrobloga

@noprzeszczep: Wątpie abyś w swoim życiu prowadził doping na Legii, Jagielonii, awanturował się Tuskiem, jeździł do programów tv, był negocjatorem w Dolinie Rospudy, spędzał sylwestra z Wiśniewskim jako atrakcja wieczoru, prowadził spotkania w szkołach i nie tylko. Oraz wiele innych rzeczy.
@ACE41: Może cię zaskoczę, ale sylwester z Wiśniewskim i inne takie pierdoły nie są szczytem moich marzeń i ambicji ( ͡° ͜ʖ ͡°) szczególnie jeśli miałbym później zostać obłąkanym lolcowem []
@noprzeszczep: Nie chodzi o to z kim ale atrakcją sylwestra nigdy nie byłeś i ludzie nie przychodzili celowo dla Ciebie
Konon jest w takiej sytuacji jakiej jest bo to ludzie brną do robienia z niego obłąkanego mnela- bawi ich to. Dobrze pokierowany Krzysiek to abstrkcja na poziomie Monty Phytona, przygody słynnego polityka znanego na cały swiat, wszechmogacego.
@ACE41: No i nie obchodzi mnie to że nie byłem, niepotrzebne mi to do życia xD Wolę być nieznany niż mieć taką słabą reputację jak Konon. Poza tym Konon sam w sobie nie zapracował na swoją popularność praktycznie w ogóle, zawsze był ktoś kto go wykorzystał do zrobienia show ( ͡° ͜ʖ ͡°)