Wpis z mikrobloga

@biesy: nic mi tak cisnienia nie podnosi jak romantyzowanie przez bolagów cierpienia dzieci i młodzierzy na wojnie/powstaniach.Oczywiscie wszyscy z usmiechem i Rotą na ustach umierali za ojczyzne.Wcale nie bylo tak ze mlodzi srali pod siebie ze strachu i chcieli uciekac a w dzialania wojenne zaangazowano ich glownie wbrew ich woli.Kwintesencja #!$%@? umyslowego tego narodu.No i oczywiscie jak gdzies w Afryce wykorzystuje sie dzieci do walki to wgl okropne i nieludzkie ale
@biesy: bardzo ciekawy "clickbaitowy" temat, który budzi dyskusję nawet wśród dorosłych. "Przykładowy" to też słowo klucz, które jest pomijane. Wcielcie się w rolę dzisiejszego nastolatka i zastanówcie czy chcielibyście bronić tej tezy czy podjąć się ataku na nią. Banda internetowych dzieciaków, którym rodzice wciskają od dziecka tablet z gierkami i bajkami, żeby się czymś zajęły VS banda dzieciaków-powstańców, którzy zostali rzuceni przez los prosto w piekło na ziemi.
@biesy: Na początku też się we mnie zagotowało, ale screen jest wyrwany z kontekstu. To część materiałów o redagowaniu rozprawek. Na tym przykładzie pokazywana jest różnica pisania rozprawki z tezą i z hipotezą. Nie ma tam żadnej przemyconej treści. tutaj link do pobrania dokumentu.
PS. sama jestem bardzo antysystemowa, ale warto podchodzić do tego rodzaju rzeczy z rozsądkiem.
factoryoffaith_ - @biesy: Na początku też się we mnie zagotowało, ale screen jest wyr...

źródło: comment_1613045133jKvhCSf2WH7wnnw2ELWZxb.jpg

Pobierz