Wpis z mikrobloga

Aktualizacja cotygodniowa:
01.10.2020 143 kg
01.01.2021 126 kg
26.01.2021 121.6 kg
31.01.2021 120.5 kg
10.02.2021 119.8 kg
17.02.2021 119.5 kg

spadek od ostatniego updatu 0.3 kg
spadek 2021 6.5 kg
spadek od poczatku 23.5 kg

Waga praktycznie bez zmian. Dieta nadal 1500 kcal, z tym ze wszedl jeden cheat day - impreza urodzinowa.
Zaczalem sie ruszac :) Trzy godzinne treningi silowe z instruktorem, przeplyniete 1.5 km. Jest moc! :)

#odchudzanie #chudnijzwykopem #zagrubo2021
  • 34
  • Odpowiedz
@raglegumm: powinieneś schodzić stopniowo z kaloryką, bo w końcu staniesz w miejscu i nie będzie już z czego ciąć. 1500kcal na redukcję to dziewczyny przy 60kg mają, a nie chłopy przy 120kg :P
  • Odpowiedz
@raglegumm: Zacząłeś zdecydowanie za nisko.Ja obecnie ważę 85kg i redukuję na 2600kcal.Z ruchu to codzienny spacer 1h i interwały na rowerku co drugi dzień i waga leci.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@raglegumm: Przy 1500kcal nie dostatczysz odpowiedniej energii aby utrzymać podstawowe funkcje życiowe, na początku będzie fajnie A potem "oby nie" regres. Ja to przerabiałem. Popieram @yngemin:. Poczytaj trochę, poszukaj informacji, nie bazuj na srednio wyksztalconych dietetykach w naszym kraju.
  • Odpowiedz
Natomiast czasem pojawia sie nieodparta ochota #!$%@? burgera :)


Co do tego.Jak masz ochotę to śmiało zjedz,tylko po prostu to wlicz do zapotrzebowania.Sam jak mam ochote to zjem chipsy,czy właśnie hamburgery,ale to wszystko jest wliczone w to 2600.

@raglegumm:
  • Odpowiedz
@raglegumm: Nie będzie stać, tego nie napisałem. Ale jeżeli już teraz przy ciężkich treningach siłowych + basen na 1500 kcal robisz 0,3kg tygodniowo to wyobraź sobie co będzie poniżej 100kg. Dietetykiem nie jestem, ale z własnego doświadczenia wiem, że to raczej prowadzi to zajechania się, a nie do dobrej redukcji :)

Ja mając niecałe 86kg mam na utrzymaniu 2800~ przy 2 treningach w tygodniu na ten moment. Przy obcięciu 300kcal zaczynam
  • Odpowiedz
@raglegumm: Zgadzam się z @grn1993 (chyba, że masz dietę + czteropak wieczorem). Ja mam teraz 2k kcal (dieta pudełkowa, więc raczej dokładna kalkulacja, ważę 110kg przy 186cm i przy tylko dwóch treningach w tygodniu chudnę o jakieś 0,4-0,5kg. A i tak jestem głodny i zdarza mi się zjeść coś więcej.

Trudno mi wyobrazić sobie życie przy 1500kcal, chyba że naprawdę dużo tych pomidorów itd w siebie pakujesz, żeby mieć pełny żołądek,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@raglegumm: pół roku to jest początek, chcesz być zdrowy, zrzucić wagę -ok. Szybki efekt nie jest dobry dla organizmu. Startujesz z bardzo wysoka, przed Tobą długa droga I nie ścigaj się. To nie zawody. Chce Ci uswiadomic że jak przyzwyczaisz do 1500 kcal to organizm się zaadoptuje i będziesz znów musiał ucinac by zrzucić kolejne kilogramy.
  • Odpowiedz