Wpis z mikrobloga

A pochwale się! Miałam chwilkę wolnego i postanowiłam napisać do firmy, która na stronie ma nieciekawe wizualizacje takie jak ta u góry. Na szybko wymodelowalam taki domek i zrobiłam wizke, wysłałam do nich maila, że mogę zrobić więcej takich w ramach współpracy i w piątek jadę podpisać umowę! Jestem bardzo podekscytowana. Pijcie ze mno kompot! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#chwalesie #wizualizacja #architektura #pracbaza #praca
Pobierz Skibidi - A pochwale się! Miałam chwilkę wolnego i postanowiłam napisać do firmy, któ...
źródło: comment_161358701590MZ6d8zCXtP2RGzXfHOAF.jpg
  • 346
A teraz zrób podobnie tylko wyślij maila do takich firm w Niemczech, Skandynawii. To będziesz miał/a x2/3 to co ten prezes Ci zaproponuje :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Skibidi: no i super, tak sie wlasnie powinno szukac pracy i na tym polega 'list motywacyjny' o ktory tyle osob sie piekli ;) pokaz, ze maja jakis problem i co wniesiesz do firmy, zeby go rozwiazac. Gratulacje :>
@Shatter: No za to ciężko jest się zabrać nie będąc na studiach z tym związanym xD bo wykupić od razu taki program żeby się nauczyć to kupa kasy xD a na tych wersjach próbnych to co najwyżej możesz się załamać ze nawet kamerą nie potrafisz poruszać. Ale ogólnie mega satysfakcjonujaca sprawa
@Shatter: No niestety, dlatego właśnie uczyłam się na studiach kiedy miałam to za darmo, a teraz potrafię robić to na takim poziomie, ze zarabiam na tym spoko kasę
@Skibidi: czyli pracujesz w biurze, które projektuje domki jednorodzinne i jeśli ktoś chce projekt wnętrz to wtedy działasz z wnętrzami? Czy tworzysz projekty domów również? Dużo osób chce projekty wnętrz? :)