Wpis z mikrobloga

A pochwale się! Miałam chwilkę wolnego i postanowiłam napisać do firmy, która na stronie ma nieciekawe wizualizacje takie jak ta u góry. Na szybko wymodelowalam taki domek i zrobiłam wizke, wysłałam do nich maila, że mogę zrobić więcej takich w ramach współpracy i w piątek jadę podpisać umowę! Jestem bardzo podekscytowana. Pijcie ze mno kompot! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#chwalesie #wizualizacja #architektura #pracbaza #praca
Pobierz Skibidi - A pochwale się! Miałam chwilkę wolnego i postanowiłam napisać do firmy, któ...
źródło: comment_161358701590MZ6d8zCXtP2RGzXfHOAF.jpg
  • 346
@Skibidi: można pomylić z prawdziwością, ale na pierwszy rzut oka wyglądało mi to na "miało być vs jest" i to nie takie pozytywne, bo jakoś dziwnie skala wydawała się zaburzona i z pełnowymiarowego domu wydawało mi się, że wyszedł domek na działkę ROD.
Może to przez wysokość z której wykonano rzut
@Skibidi: To nic, że jest bez pozwolenia. Ich obrazki to zwykłe screeny ze sketchupa ale można na nich odczytać skalę a u ciebie jej kompletnie nie ma. Zrób eksperyment. Ustaw tak samo kamerę jak oni a następnie obniż tylko kamerę i ustaw ją tak aby patrzyła na wprost i wstaw tutaj efekt. Wywal te krzaki z przodu kadru i zmniejsz te trawy bo za dużo się dzieje.