Wpis z mikrobloga

A pochwale się! Miałam chwilkę wolnego i postanowiłam napisać do firmy, która na stronie ma nieciekawe wizualizacje takie jak ta u góry. Na szybko wymodelowalam taki domek i zrobiłam wizke, wysłałam do nich maila, że mogę zrobić więcej takich w ramach współpracy i w piątek jadę podpisać umowę! Jestem bardzo podekscytowana. Pijcie ze mno kompot! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#chwalesie #wizualizacja #architektura #pracbaza #praca
Skibidi - A pochwale się! Miałam chwilkę wolnego i postanowiłam napisać do firmy, któ...

źródło: comment_161358701590MZ6d8zCXtP2RGzXfHOAF.jpg

Pobierz
  • 346
  • Odpowiedz
  • 1
@Fistashio: ArchiCAD jest dość prosty ale wiadomo, ze trzeba spędzić trochę czasu na nauce. Ja przez całe studia się uczyłam ale byłam samoukiem, bo nikt nam nie pokazał jak działa xD a lumiona nauczyłam się bardzo szybko, obejrzałam kilka tutoriali na yt i dużo ćwiczyłam, w wolnym czasie robiłam wizki sama dla siebie. W mojej grupie na studiach byłam guru tego programu, dawałam korki z jego obsługi xD
  • Odpowiedz
Koleżanki które szukają pracy od pół roku maja teraz taki ból dupy, ze szkoda gadać xD


@Skibidi: A dlaczego chcecie sie zwalniac? Opisz co tam janusz nawyrabial. Lubie takie historie.
  • Odpowiedz
@Skibidi: robisz wizualizacje domów? Mam projekt indywidualny domu i potrzebował bym wizualizacje domu z elewacja jaki mniej więcej koszt? Bardziej chodzi mi o wybór kolorów tynku bo dom już stoi
  • Odpowiedz