Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@greenvblue86: Ja mam i polecam. Do prac takich w domku, daje radę. Ojciec ma druga a on wiecznie remonty i ja dość mocno katuje od jakiś 2 lat i nic jej nie jest. Na minus na pewno waga bo w porównaniu do np Graphite jest sporo cięższa. Jeśli chodzi o oznaczenia to raczej Ci nie pomogę. Wiem że parkside ma rożne linię jak Bosch zielony niebieski. Może to coś w ten
@greenvblue86 ja dzisiaj kupiłem ( ͡º ͜ʖ͡º) nie jestem profesjonalistą, potrzebowałem do zadań domowych. Około rok temu kupiłem także 12V PSBSA 12 D2 i meble skręca do dzisiaj wyśmienicie, a i na kolek dziurę wywierci :))) do wiercenia cięższego (nadal amatorskiego) dokupiłem dzisiaj jak na wstępie. Po mojemu - więcej mi nie potrzeba, sprzęt ze spozywczaka spełnia moje oczekiwania.
@greenvblue86: ja mam ale bez udaru tez z dwoma biegami. Do prac okolo domowych (nie mieszkanie) ledwie zipie. Za slabe, sprzeglo juz prawie padlo. A i dam sobie dwie rece uciac ze ten udar to bedzie chwyt marketingowy, nawet w dewelt’cie to tylko chwyt. Jak chcesz udar to kup osobno wkretaka i wiertare z udarem/mlotem. Suma sumarum, nie polecam Parkinsona ( ͡° ͜ʖ ͡°)