Wpis z mikrobloga

Dzisiejszy trening. Wpadło 145 kg na klatę, ale chciałbym, żeby to trochę szybciej latało. Widać, że sztanga mi uciekła + źle opuściłem. Testowałem też pas inzera w siadach i właściwie nie czuję żadnej różnicy względem taniego power systema xD Oczywiście oprócz całkiem fajnej klamry i tego, że jest mniej wygodny i mam siniaki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mikrokoksy #silownia #latajacydywan
DywanTv - Dzisiejszy trening. Wpadło 145 kg na klatę, ale chciałbym, żeby to trochę s...
  • 11
Testowałem też pas inzera w siadach i właściwie nie czuję żadnej różnicy względem taniego power systema xD


@DywanTv: To skręć go oczko albo dwa mniej... Różnica powinna być kolosalna, międzyinnymi przez to że można go naprawdę ciasno zapiąć.
@IntruderXXL: Wydaję mi się, że jest już bardzo ciasno. W domu zastanawiałem się nawet czy nie jest zbyt ciasno, ale na treningu jakoś było ok. Przetestuję jedno oczko ciaśniejsze ustawienie, ale nie wiem czy nie będzie wtedy zbyt ciasny uniemozliwiając odpowiedni bracing.
@DywanTv: Heh no ja jakoś nie potrafię sobie wyobrazić że ktoś nie czuje różnicy między takim 13mm inzerem z dźwignią a zabawkowym powersystemem xD Bo dla mnie różnica była od początku, pas masywniejszy cięższy, dający się o wiele ciaśniej zapiąć, a w samych siadach super sztywny i nic nie puszczający... Bo ja mając powersystem, tak mocno napierałem na niego brzuchem, że schodząc w siadzie on się rozciągął xD I puszczał, czułem
@vizori: Przede wszystkim jest IPF approved. O pasie ze strength shopu wiem, że klamra jest taka sobie, zacina się, koleżanka miała i musiała chyba wymieniać, nie wiem jak ta wymieniona, w monsterze słyszałem, że klamra się łamie i pęka, a oprócz tego nie jest ipf approed, SBD kosztuje teraz ponad 900 zł xd Z przesyłką wyszłoby ponad 1k. A7 jest brzydki według mnie, a do tego droższy, bo 800 zł bez