Wpis z mikrobloga

@rusty_zn-e: Powiedzmy że chciałbym zacząć zabawę w fpv (mam drona filmowego, więc podstawy opanowane - jak na filmowego), ale nie wiem czy zabawa z fpv mi się spodoba.
Co kupić? Jakiś zestaw gotowy Kit, czy lepiej doinwestować i kupić coś innego?
@mustafas00: Jak dla wszystkich wahających się polecam na początek symulator (velocidrone kosztuje coś 80-90zł) i radio podłączone do komputera. Można się wtedy przekonać czy styl latania podejdzie i też nauczyć się latać. Radio po taniości to będzie jakiś flysky (ale jeżeli czujesz że temat siądzie to lepiej od razu porządne radio kupić). Ewentualnie jeśli radio które masz można podłączyć do kompa to już prościej. Co do dalszych kroków to zależy od
@mustafas00: odradzam Flysky/Turnigy. Do symulatora spoko ale potem cieżko bo odbiorniki wielkie , z lipnym zasięgiem i z ograniczeniami. No i sprzedać ciężej jak Ci hobby nie podejdzie. Najlepiej albo używane sprawdzone - np. Taranis QX7, Radiomaster TX16S albo nowe tanie ale też spoko - np. Jumper T-Lite. Sam używam klona TX16S o nazwie RadioKing TX18S Lite (to to samo co Jumper T18 ze słabszym nadajnikiem) i jestem zadowolony - śmiga