Wpis z mikrobloga

@dawid3012: No niby tak. Sam osobiście nie lubię czegoś takiego, ale co komu pasuje. Osobiście głównie płacę kartą, ale np. w restauracjach i przy zamawianiu jedzenia na dowóz (kilka razy zdarzyło się że musiałem się kopać z cofnięciem płatności kartą) płacę gotówką.

No i mam znajomego któremu bank przy dawaniu kredytu mieszkaniowego zablokował konto bo przez przypadek 2 razy wysłał z konta transzę kredytu do dewelopera. Przez ponad tydzień był bez
  • Odpowiedz
@dawid3012 xD ja uwielbiam nosić gotówkę, place nią i jest mi z tym dobrze. Z sama karta czy telefonem czuje się niepewnie. Awaria terminala/systemu/banku, brak sieci, brak bankomatu w sklepie itp. Wiele się może zdarzyć, co uniemożliwi ci zrobienie zakupów
  • Odpowiedz
@Bodzias1844 ehh najobrzydliwsza metoda z możliwych, ale przez wpływ filmów i internetu, jak koksimy czasami z kumplami na chacie to banknot 100 USD używam. Ale do ze 2 x w roku. Tak to zawsze słomka musi być.
  • Odpowiedz
@dawid3012: ja przestałem płacić kartą od kiedy mbank wprowadził profilowanie. Jak zobaczyłem ile informacji o mnie wie bank bo płacę kartą to od tamtej pory wypłacam hajs z konta i tylko gotówka. Zmieniłem tez bank ale to z innego powodu. Plus jeszcze mniej przez to wydaję bo widzę ile i na co.
  • Odpowiedz
gotówka płacisz jak jakieś zwierze?

@dawid3012: ten jeden z niewielu momentów kiedy żałujesz że na mirko nie da się dać minusa (°°
Niech Cię kukiełko z numerkiem już do obozu wywiozą, odetną Cię od wszystkiego jak tylko za wysoko muru podskoczysz z tymi swoimi kartami. Gotówka to jedyna forma wolności, która na tym świecie została.
  • Odpowiedz