Wpis z mikrobloga

Niech Cię kukiełko z numerkiem już do obozu wywiozą, odetną Cię od wszystkiego jak tylko za wysoko muru podskoczysz z tymi swoimi kartami. Gotówka to jedyna forma wolności, która na tym świecie została.


@szuwarek: Zapomniałeś jeszcze dopisać czegoś w stylu "wyłącz TV włącz myślenie!!!"
Taki obraz wasz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z numerkiem czy bez, gdy coś serio jebnie to będziecie pod ścianą równie szybko co inni.
L3gion - > Niech Cię kukiełko z numerkiem już do obozu wywiozą, odetną Cię od wszystk...

źródło: comment_1613936706swdqeEgSavijrJGQj3uUOd.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Jachnucy gotówka jest brudna, płatność zajmuje więcej czasu niż płatność bezgotówkowa, zajmuje więcej miejsca niż karta. Nie jestem za wycofaniem gotówki, niech sobie będzie, tak se o komentarz napisałem a banda zjebów (nie mówię o tobie) na mnie najeżdża xd
  • Odpowiedz
@dawid3012 Do pierwszej awarii banku ( ͡º ͜ʖ͡º)

Przecież my też o tak sobie piszą komentarze ( ͡º ͜ʖ͡º)

Niby głupi komentarz a kiedyś widziałem jak babeczka się żaliła na FB jakiegoś banku, że nie może kupić śniadania bo bank ma przerwę techniczną :D
  • Odpowiedz
@szuwarek: Ale ja nie mówię że banki nie #!$%@?ą xD Mam jedynie bekę z tych co kasę kiszą w słoiku zamiast robić 50/50. Podpowiedź, twoje śmieszne papierki będą znaczyć tyle co nic równie szybko co cyferki na kontach bankowych gdy tylko rząd tego zechce. Jak nie masz oszczędności w np złocie to jesteś guzik a nie "niezależny" ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz