Wpis z mikrobloga

Z masą mięśniową u faceta jest jak z makijażem u kobiety. Jeśli ładna dziewczyna nałoży na swoją twarz delikatny, subtelny makijaż to tylko podkreśli jej urodę i zmysłowość. Podobnie będzie z wysokim, przystojnym facetem z dobrymi proporcjami takiemu rozbudowana sylwetka tylko doda do męskości i atrakcyjności. Niestety nawet najlepszy makijaż na dłuższą metę nie zamaskuje brzydoty i nawet jak obleśna karyna nawali sobie na ryj tonę tapety(a takie właśnie mają tendencję do nadużywania makijażu w złudnej nadziei że ten zakryje jej obrzydliwe oblicze) to nic jej nie da, a wręcz zaszkodzi bo teraz nie tylko będzie prezentowała się szpetnie ale i komicznie. Analogicznie jest z brzydkim, niskim facetem który nabije się ogromem masy mięśniowej bo takim czymś również nie zaplusuje u płci przeciwnej a jedynie wystawi się na żarty o leczeniu kompleksów i byciu mutantem.
change my mind
#blackpill #redpill #silownia #mikrokoksy #takaprawda #przegryw
Niski_Manlet - Z masą mięśniową u faceta jest jak z makijażem u kobiety. Jeśli ładna ...

źródło: comment_1614003687cGhLPHKH2wXG8CdvQUr8Rw.jpg

Pobierz
  • 28
@Niski_Manlet: chodzi o to zeby byc jak najwiekszym !!! ogromnym jak zwierz!!! kto nie ma masy jest nikim!!! chudzi moga isc na ryby!!! najwazniejsza jest wielkosc!!! jak jestes wielki rzadzisz!!!wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sra po rajtach i kazdy chce byc taki dzik jak ty!!! MASA TO PODSTAWA!!! JESTES WILEKI JESTES SZEFEM!!! WSZYSCY MAJA DO CIEBIE RESPEKT!!! TO JEST WLASNIE SENS KOKSOWANIA!!! I TAKA JEST PRAWDA!!!
IntruderXXL - @Niski_Manlet: chodzi o to zeby byc jak najwiekszym !!! ogromnym jak zw...

źródło: comment_1614004176omdZScdP35KwJaSlvYO8xN.jpg

Pobierz
@Niski_Manlet: głupoty piszesz, babka na picrel ma ewidentnie #!$%@? makijaż i dałoby się poprawić jej ryj, jeśli robiłby to ktoś umiejętny i znał technikę makijażu. Natomiast nijak się to ma do niskich, nabitych facetów. Raczej znam same historie, gdzie po przepakowaniu karzeł wymężniał i podwyższył swoją ocenę (nie dożo, ale jednak ¯\_(ツ)_/¯)
Budowanie masy mięśniowej (o ile w zdrowy sposób), niezależnie od sylwetki, wzrostu, wieku i tego co bozia dała, zawsze wymaga determinacji, pracy, systematyczności, podejmowania lepszych (zdrowych wyborów) i ja to osobiście doceniam niezależnie od urody faceta, stanu konta czy wykształcenia itp. Widywałam na siłowni chłopaków szczypiorów, niższych o głowę albo grubszych, a o ile widziałam ich systematycznie na siłce, to tylko szacun z mojej strony rósł, bo poprawa sprawności czy schudnięcie to
@Niski_Manlet: to prawda, ja sam od kilku lat ćwiczę na siłowni ale mam naturalnie szerokie biodra i wąskie barki więc nie wygląda to tak atrakcyjnie jak u facetów z dobrą genetyką
@Zieew: to zależy :) na oślep, po pijaku, gdy wszystko jedno, to teoretycznie im coś lepiej wygląda, a po pijaku wszystko w sumie lepiej wygląda, jest to możliwe. Ale świadomie, to jako baba, jednak kręci coś innego, czyli np. charakter wojownika, praca nad sobą ;) Może mam takie zboczenie, że sama to doceniam, bo ćwiczę i wiem co cenię.
Aczkolwiek bardziej mówiłam o tym, co mnie motywuje na siłce i buduje
@NijuGMD: wiecie co, bycie grubasem, ale ćwiczącym systematycznie na siłce, to jest pikuś w porównaniu z byciem chudzielcem, nie umniejszając nikomu. Szybciej grubas osiągnie wizualnie lepszy efekt. Z moich obserwacji mimochodem na siłowni, bo jednak bardziej na treningu się człowiek skupia. Ale te efekty systematycznych ziomków są widoczne szybko, przynajmniej gdy ktoś ćwiczy siłowo dla zrzucenia wagi