Wpis z mikrobloga

Może mi ktoś wytłumaczyć skąd na wykopie taka grupa fanów tego pana? Ten człowiek powinien skończyć na śmietniku historii, zapomniany przez wszystkich, a na wykopie jakiś renesans jego osoby i to jeszcze pozytywny, patrząc po komentarzach.
Kwestia nieznajomości współczesnej historii i młody wiek użytkowników? Całkowicie tego nie rozumiem
#konfederacja #bekazlewactwa #tusk #polityka
I.....o - Może mi ktoś wytłumaczyć skąd na wykopie taka grupa fanów tego pana? Ten cz...

źródło: comment_1614168780GplAnK0r5cywz1NbRRcwwp.jpg

Pobierz
  • 96
@kobiaszu: tak, masz wzrost nastrojow antyunijnych we Francji i we Wloszech. Wystarczy lekka iskra i te domek z papieru leci na łeb.

W zasadzie UE ma dobrą opinie tylko w Polsce i na Węvrzech.

A sama pandemia pokazuje co innego- państwa narodowe poza strukturami jak Wb, Izrael czy Serbia radzą sobie lepiej ze szczepieniami od samej UE. To też pewnie nie pozostanie bez echa i da napęd antyunijnym siłom.
@Zaprzeczacz: A czym ta "najlepszość" się objawiała? Totalnym nieróbstwem? Zmarnowanymi 8 latami? #!$%@? oszczędności Polaków z OFE? Całkowitym podporządkowaniem Berlinowi? Ciepłą woda w kranie? Finalnym #!$%@? na unijny stołek za gruby hajs, zostawieniu PO głupiej babie i załatwieniem PIS 2x samodzielnej większości? Tusk to jedna z największych miernot w historii Polskiej polityki.

Gdzie on tu ma podjazd do np. takiego Millera, który mimo że jest całkowicie nie z mojej bajki to
@ImInLoveWithTheCoco: a skoro wygodnie ignorujesz podanie konkretów odnośnie Tuska, to przynajmniej na temat UE czego się dowiesz:

UE w ostatnich miesiącach wprowadziła dwie fundamentalne zmiany, które są jednymi z najważniejszych kroków integrujących tę wspólnotę w jej historii.

https://www.prawo.pl/biznes/integracja-ue-nowe-obligacje-i-wspolny-dlug,505177.html
"Ambasador Marek Prawda, dyrektor przedstawicielstwa Komisji Europejskiej UE w Polsce potwierdza, że nowością są obligacje w grupie euro. Co oznacza uwspólnotowienie długów - wyjaśnia Marek Prawda. Mamy dwie innowacje: obligacje 750 miliardów -
Totalnym nieróbstwem? Zmarnowanymi 8 latami?


@LibertyPrime: Co ty człowieku pierdzielisz. Tusk przeprowadził kilka ważnych reform:
- Zawieszenie poboru do wojska
- Ograniczenie przywilejów emerytalnych mundurówek
- Likwidacja 100% L4 dla mundurówek
- Podwyższenie i zrównanie wieku emerytalnego

EDIT: Zresztą większość tych reform PiS już odkręcił, albo chce odkręcić.

Całkowitym podporządkowaniem Berlinowi


Jeszcze zatęsknicie za tym jakie dobre stosunki mieliśmy wtedy z Niemcami. Angela Merkel to najbardziej pro Polski kanclerz jaki był
Ja #!$%@? następny z tym chchołem. To właśnie OFE nas dymały, bo rząd żeby zapłacić im składkę musiał się zapożyczać emitując obligacje, które następnie kupowały OFE za pieniądze od rządu. A po drodze zgarniały prowizję od tej kwoty.


@szasznik: ale co ty #!$%@?? Efekt jest taki, że moich pieniędzy nie ma. Skoro OFE były złe to trzeba było zlikwidować i umożliwić wypłatę ludziom, a tymczasem ten rudy złodziej zwyczajnie #!$%@?ł hajs.
ale co ty #!$%@?? Efekt jest taki, że moich pieniędzy nie ma. Skoro OFE były złe to trzeba było zlikwidować i umożliwić wypłatę ludziom, a tymczasem ten rudy złodziej zwyczajnie #!$%@?ł hajs.


@LibertyPrime: Niestety świat nie jest taki prosty jak w opowiastkach korwina.
Po pierwsze: Jak byś wypłacił, to skończyło by się tak że rząd nie miał by kasy na wypłatę bieżących świadczeń i musiał zaciągnąć pożyczkę którą później i tak
Daily wykopki kłócą się, którzy złodzieje czy Ci z PO czy z PiS są dla nich lepsi xD
Zrozumcie, że historia kołem się toczy (dlatego się tak mówi) i po 8 latach rządów PO na wykopie wszędzie można było czytać pieśni pochwalne w stronę PiSu i wyklinanie PO. Sam się dałem wtedy nabrać na PiS, ale no była taka lipa akurat dla ludzi młodych (#!$%@? 6,50zł za godzinę miałem w pracy wakacyjnej