Wpis z mikrobloga

Może mi ktoś wytłumaczyć skąd na wykopie taka grupa fanów tego pana? Ten człowiek powinien skończyć na śmietniku historii, zapomniany przez wszystkich, a na wykopie jakiś renesans jego osoby i to jeszcze pozytywny, patrząc po komentarzach.
Kwestia nieznajomości współczesnej historii i młody wiek użytkowników? Całkowicie tego nie rozumiem
#konfederacja #bekazlewactwa #tusk #polityka
I.....o - Może mi ktoś wytłumaczyć skąd na wykopie taka grupa fanów tego pana? Ten cz...

źródło: comment_1614168780GplAnK0r5cywz1NbRRcwwp.jpg

Pobierz
  • 96
  • Odpowiedz
@Patol0g: Myślę, że to nie polska specyfika a błąd wbudowany w demokracje. Gintrowski w Machiavellim śpiewał

lud ku silniejszemu zazwyczaj się skłania i od koszul częściej zmienia przekonania
  • Odpowiedz
Może mi ktoś wytłumaczyć skąd na wykopie taka grupa fanów tego pana?


@ImInLoveWithTheCoco: Parę lat temu na wykopie było jeszcze normalnie ale chyba ten model biznesowy się nie sprawdzał i aktualnie wykop wygląda jak portal na którym pracują etatowe trolle od jechania po PiSie. Widać to było np. pod znaleziskiem z jakimś wjazdem na PiS: 3000-4000 wykopów, 40 zakopów, a wszystkie komentarze typu "ocho, aż roi się od pisowców, są ich
  • Odpowiedz
@Phyrexia: ale nie powiesz, że nie istnieje kolosalna różnica w jakości polityki PO, a PiS XD
Tusk to polityk z krwii i kości. Kaczyński wygląda przy nim jak kościelny, Bosak jak zbuntowany oszołom religijny, a Kamysz jak taka duża pacynka XD

  • Odpowiedz