Wpis z mikrobloga

Może mi ktoś wytłumaczyć skąd na wykopie taka grupa fanów tego pana? Ten człowiek powinien skończyć na śmietniku historii, zapomniany przez wszystkich, a na wykopie jakiś renesans jego osoby i to jeszcze pozytywny, patrząc po komentarzach.
Kwestia nieznajomości współczesnej historii i młody wiek użytkowników? Całkowicie tego nie rozumiem
#konfederacja #bekazlewactwa #tusk #polityka
I.....o - Może mi ktoś wytłumaczyć skąd na wykopie taka grupa fanów tego pana? Ten cz...

źródło: comment_1614168780GplAnK0r5cywz1NbRRcwwp.jpg

Pobierz
  • 96
  • Odpowiedz
  • 38
@ImInLoveWithTheCoco afera za PO - obiad w ministerstwie za kilka stów
Afera PiS - 70mln na nielegalne wybory które się nie odbyły

I ogólnie teraz dopiero widać że "afery" PO to rozdmuchane pierdoły jak chociażby słynne że za 6 tysi to pracują tylko idioci.
Polski robak nie rozumie że chodziło o stanowisko w ministerstwie a nie jego gówno robocie i w wawie to na prawdę bez szału. Sam mam tyle po 5
  • Odpowiedz
@Kismeth: był mniej lub bardziej denerwujący w swoich wypowiedziach i decyzjach, ale dał nadzieję, że polska polityka wejdzie na wyższy poziom. Wtedy weszli wyklęci cali na biało xD
  • Odpowiedz
pierwszy Polak osiągnął tak wysoką pozycję w strukturach UE


@kobiaszu: I co z tego wynikało? Nasz kraj był jakoś szczególnie dobrze traktowany? Mieliśmy jakieś dodatkowe fundusze?

szczepi się szczepionkami z Rosji


@Traderrr: Mówisz o tych "niepewnych szczepionkach", które Lancet określił jako całkowicie bezpieczne i na równi z innymi?

najlepszy premier w powojennej historii Polski.


@Kismeth: Przecież to jak być najlepszym uczniem w klasie specjalnej, faktycznie wielkie mi #!$%@? osiągnięcie
  • Odpowiedz
@ImInLoveWithTheCoco:
Po prosu za jego czasow spałem spokojniej. Lepiej mi się żyło. Może nie było super ale znacznie lepiej niż teraz po prostu. Za tego w dupe #!$%@? pisu nie jestem pewny co mnie czeka jutro, czy jakiś idiota naraz nie wymyśli czegoś tak paskudnego ze spakuje walizę i #!$%@? do Norwegii. PiS jest tez przy okazji pierwszym w moim życiu rządem który nazywa mnie antypolakiem.
  • Odpowiedz
Ludzie, którzy byli dziećmi za rządów PO i nie pamiętają, że głównie dzięki temu panu i czynom/wypowiedziom jego kolegów oraz koleżanek wygrało PiS.


@Phyrexia: co ty #!$%@? xD PiS wygrał, bo polaczki złapały się na ordynarny pisowski populizm.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ghandi92: Tusk polityk z krwi i kości xd #!$%@?ąc od samego meritum afery podsłuchowej, to w normalnym kraju po czymś takim cały rząd podaje się do dymisji, a tu typ rżnął głupa że to poważna sprawa
  • Odpowiedz
@ImInLoveWithTheCoco: Polak nie pamięta co było tydzień temu, nie mówiąc już o kilku latach. Kiedyś myślałem, że aby coś się w tym kraju ruszyło musi odejść pokolenie naszych rodziców. W jakim błędzie byłem, historia pokazuje że ten naród musi być trzymany za pysk, i dostawać minimum do przeżycia - wtedy jesteśmy szczęśliwi. Nasze pokolenie już przyzwyczaiło się do tego że rząd dyma nas na każdym kroku, przy każdym sięgnięciu po portfel.
  • Odpowiedz