Wpis z mikrobloga

Może mi ktoś wytłumaczyć skąd na wykopie taka grupa fanów tego pana? Ten człowiek powinien skończyć na śmietniku historii, zapomniany przez wszystkich, a na wykopie jakiś renesans jego osoby i to jeszcze pozytywny, patrząc po komentarzach.
Kwestia nieznajomości współczesnej historii i młody wiek użytkowników? Całkowicie tego nie rozumiem
#konfederacja #bekazlewactwa #tusk #polityka
I.....o - Może mi ktoś wytłumaczyć skąd na wykopie taka grupa fanów tego pana? Ten cz...

źródło: comment_1614168780GplAnK0r5cywz1NbRRcwwp.jpg

Pobierz
  • 96
  • Odpowiedz
@kompek: Nigdzie nie napisałem tego co zacytowałeś.

Co do chińskiej szczepionki, to:
a) chińczycy podają jej skuteczność na poziomie 79%, dwie najważniejsze unijne zamówienia są na szczepionki ze skutecznością ponad 90%, Astra Zeneca jest dodatkową szczepionką (82% po drugim zaszczepieniu)
b) akcja szczepień byłaby z dużym prawdopodobieństwem klapą, tylko około 25% Węgrów chce się zaszczepić tą szczepionką, zachodnim szczepionkom ufa 84% Węgrów
c) czytałem o badaniach podanych przez Lancet, natomiast znamienne
  • Odpowiedz
Najśmieszniejszy argument "uciekł do Brukseli" xD Pamiętaj mordeczko, jak jesteś kierownikiem zmiany w biedronce, a dostaniesz propozycję zostania dyrektorem lidlu, to uciekłeś xD
  • Odpowiedz
Ludzie, którzy byli dziećmi za rządów PO i nie pamiętają, że głównie dzięki temu panu i czynom/wypowiedziom jego kolegów oraz koleżanek wygrało PiS.


@Phyrexia: a wyjaśnisz w jaki sposób tego dokonał czy piszesz populizmy dla plusików?
  • Odpowiedz
Ludzie, którzy byli dziećmi za rządów PO i nie pamiętają, że głównie dzięki temu panu i czynom/wypowiedziom jego kolegów oraz koleżanek wygrało PiS.


@Phyrexia Patrząc na twoje komentarze, które często widuje, nie sądziłem, że kiedyś to napiszę, ale...

W 100% się z tobą zgadzam. Aż mi zaimponowałaś w tym momencie.
  • Odpowiedz