Wpis z mikrobloga

Kurua. Właśnie kończy mi się urlop, który wykorzystałam głównie na spanko. Czy ktoś też tak ma, że jak zacznie go mulić to nie ma zmiłuj musi spać? Mam homeoffice, czasem zdarza mi sie usnąć przy kompie. Jak nie usnę orzy kompie to idę spać o 16, wstaję o 19 zeby się umyć i coś zjeść i o 21 do łóżka. Teraz na urlopie śpię sobie codziennie po 3h. Budzę sie o 6, wstaję o 7, poćwiczę, zjem coś, wyjdę z psem, pomogę mamie a o 11-13 muszę iść spać na 2-3h, bo nie jestem do życia. Jak w weekend widzę się z niebieskim to też potrafi mnie tak zmulić, że nie ma zmiłuj, musze iść spać... W ciągu dnia, przy niebieskim. Raz udało mu się mnie rozbudzić, ale to opóźnia moje spanie o godzinę. ¯\_(ツ)_/¯

#oswiadczenie #rozowepaski #niebieskiepaski #spanie
  • 7
@Kanarynka: No nie brzmi to zdrowo. Nieraz mi się w ciągu dnia zechce spać jak na przykład w nocy mało spałam, ale wtedy to wygląda tak, że z 40 minut drzemki zrobię koło 17, ale później jak trzeba spać to nie mogę zasnąć. xD
I zaznaczam, nie jestem dynamiczniakiem, nie wychodzę z chałupy, też jestem na home office. Jak mam wolne to po prostu zamulam przy kompie z przerwami na zrobienie
@Kanarynka A normalnie w nocy ile śpisz, gdy nie masz urlopu? Czy po posiłkach muli cię bardziej? Np 1-2h po? Używki? Alkohol? Papierosy?

- tarczyca, zbadaj TSH
- glukozę zbadaj na czczo
- morfologia krwi z rozmazem

Jak wyjdzie ci to spoko to napisz na priv to pomyślimy, bo też mogą być to zaburzenia snu np: bezdech senny, przez co sen jest nieefektywny
@Cesarz_Nieruhato: dzieki xD

@rodzer1223: ja normalnie jak ma weekend, to wstanę sobie o 7, poogarniam chatę, zakupy itd, a potem o 12 spanko koniecznie xD

@Lubie_bataty: w nocy wg xiaomi ok 6,5-7h. Kładę się ok 21, ale czesto coś ogladam, więc usypiam o 22-23. Budzę się o 6:30-7. Mogę spac do 7:50, bo o 8 zaczynam pracę, ale im późniejsza godzina tym gorzej mi się myśli i robi cokolwiek,