Wpis z mikrobloga

@Bintang: Słuszna uwaga i patrz kto teraz ma czyste rączki i zaszczuwa na siebie ludzi, by jedni na drugich donosili? I o to właśnie im chodzi, by jak najbardziej spolaryzować społeczeństwo, wtedy łatwiej się manipuluje masami, a u nas to idealnie widać. Prawica/lewica, katole/ antykatole. Moja prawda jest najmojsza! Dlatego osobiście mam #!$%@? w utożsamianie się z ideologiami i ruchami społecznymi. Co do tej sytuacji to ludzie byli wkurzeni, bo PiS
@Bintang: Jak obserwujesz z boku łatwiej dostrzegać kłamstwa i manipulacje. I do wszystkiego warto zachować zdrowy dystans. Ktoś kto stawia sprawy w sposób - jesteś ze mną albo przeciw, nie jest osobą wartą poświęcania uwagi. Od ludzi z otwartym umysłem można się wiele nauczyć i dowiedzieć i właśnie takich lubię sluchać i z nimi rozmawiać
@juda-goldbergstein: @krabczy:
Ja latałem w masce z materiału albo w kominie na otwartej przestrzeni tylko wtedy, jak przyszły te mrozy w lutym, szumnie nazywane "Bestią ze Wschodu" - robiłem to tylko dlatego, że dzięki temu było mi ciepło w mordkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak to zakładam tylko do sklepu i do komunikacji. Do mnie też nikt się nie przyczepił ( ͡° ͜ʖ ͡