Wpis z mikrobloga

@pieczynski95: #!$%@?ąc od postu Sikorskiego, zastanawia mnie jedno: czy uważasz że ma rację, ale ze Żydów też należy za to potępić, czy uważasz że się myli, ale w przypadku Żydów to racja i ich trzeba potępiać za to? Bo jakoś często w przypadku takich argumentów mam poczucie że chodzi o to drugie.
Poza tym to porównanie nietrafione, Żydzi nie mieli już żadnej innej opcji, alternatywą do walki była śmierć. A co
@Kedlov: > #!$%@?ąc od postu Sikorskiego, zastanawia mnie jedno: czy uważasz że ma rację, ale ze Żydów też należy za to potępić, czy uważasz że się myli, ale w przypadku Żydów to racja i ich trzeba potępiać za to? Bo jakoś często w przypadku takich argumentów mam poczucie że chodzi o to drugie.

Sikorski oczywiście nie ma racji i żydów oczywiście należy potępić na ten nieskończenie głupi ruch, ich komiczne powstanie
@pieczynski95: podstawowy problem z żołnierzami podziemia jest taki, że nie mieli za bardzo wyboru żeby złożyć broń po wojnie. Kiedy komuniści wydali odezwy i część z nich poddała się w sposób pokojowy, po niedługim czasie została wywieziona do więzień, brutalnie przesłuchiwana i mordowana. Mieli do wyboru siedzieć w lesie i zginąć od kuli bezpieki w walce, albo wyjść i zostać zatłuczonym w celi, przy okazji w torturach wydając kolegów.

Na pewno