Wpis z mikrobloga

@kopek: zaczne od tego ze zawsze plusuje twoje wpisy jak je widze, bo sam mialem identyczny avarat, Rico 4 ever :P
A co do pytania, ja na 32lvl kupilem sobie Xbox Series X i chociaz gram bardzo nieczesto, to nie zaluje :). Auta nie chce, bo nie czujemy z rozowa potrzeby, duze miasto i brak dzieci :) teraz odkladam na drona i planuje kupic go na wakacje :) aczkolwiek ciezko odpowiedziec
@kopek: same here jesli chodzi o klawitura : P
co do FPV i dronow z tej polki, jak na razie stanowczo nie, nie wykorzystam ich mozliwosci :) ponad 100km/h? :D przyznam szczerze, ze zastanawiam sie czy na "dzien dobry" nie kupic nawet jakiejs bardziej pazdzierzowej maszyny ktora bede mogl sie nieumiejetnie rozbic, np Xiomi Fimi A3 :P
@kopek: Każdy ma zapewne inaczej, u mnie było tak że po kupnie motocykla przeżyłem drugą młodość ba dosłownie czułem jak bym się narodził na nowo, otrzymał drugie życie. Po kupnie motocykla automatycznie poznajesz nową ogromną społeczność, polecam
@ahiPL Pewnie, on ma tryby, w normalnym lata jak mavic mini, a dopiero jak wlaczysz tryb sport albo manuał to staje się wariatem, czyli nie znudzisz się nim tak szybko jak zwykłym drobiem, bo i polatasz spokojnie filmowo, a jak masz ochotę to poszalejesz
@kopek: polecam zainwestować w siebie w prawko kategorii A, wydasz na to w sumie około 3000 zł (kurs + badania + kask, buty, rękawice), a za 3 miesiące jak już będziesz miał zdany egzamin zdążysz dozbierać do motocykla i go kupisz