Wpis z mikrobloga

  • 243
Faceci śmieją się z kobiet twierdząc że to blachary. To nieprawda. My, jak żadne inne istoty na ziemi, mamy po prostu wyostrzony zmysł estetyki i lubimy otaczać się pięknymi rzeczami. Z tego też powodu od lat hołduje wyłącznie marce BMW. Uwielbiam ich minimalistyczny design i ponadczasowe wzornictwo, które idealnie komponuje się z klimatem nowoczesnej industrialnej Warszawy. Bez względu na to czy jadę na spotkanie biznesowe, do klubu czy na fitness, ten samochód pasuje mi do każdej fryzury, torebki i butów. Jest moją najlepszą przyjaciółka z którą znakomicie się uzupełniamy. Jade właśnie do mojego korpo kręcić kolejne dramy, a wy piszcie jak wam się podoba moja nowa stylizacja.
Pozdrawiam i całuje, Anetka z HR'u :*

#pokazauto #bmw #samochody #motoryzacja #rozowepaski #chwalesie #warszawa #zegarki #kontrolanadgarstkow #tatuaze #korpo #korposwiat
daeun - Faceci śmieją się z kobiet twierdząc że to blachary. To nieprawda. My, jak ża...

źródło: comment_1614928553t1cgpUX3AxtsPRjTFj9Zfs.jpg

Pobierz
  • 58
@Zales360: napisalem ze m audi, a to tylko dlatego ze jest o wiele bardziej ciekawsze niz bmw w srodku, gdzie jako kierowca spedzam najwiecej czasu. Nie chce tysiaca wysuwajacych sie rzrczy i przyciskow ktore ciezko wyczyscic, ale kilka fajnie zrobionych by nie byl zbyt duzy minimalizm jest w pyte dla mnie