Wpis z mikrobloga

Mam robotę biurową. Jednak mój organizm jej nie znosi. I podejrzewam, że to z powodu mojego ##!$%@? :(
Objawy:
-zaczynają mi boleć oczy
-przez co zaczyna mi też boleć trochę głowa
-jest mi gorąco (zawsze jako jedyny siedzę w samej koszulce)
-suszy mnie
-czesto muszę oddawać mocz
=Jestem kompletnie zamulony

Oczy niedawno badałem. Nic specjalnego z nimi się nie dzieje, jedynie wypisał jakieś kropelki, bo były trochę podrażnione. Ale to raczej leczenie skutku, niż przyczyny. Niedawno zmienilem miejsce pracy i jest to samo. A jak wychodzę z roboty to czuję się od razu lepiej. O niebo lepiej.

Wydaje mi się, że moja psychika wpływa na to jak mój organizm reaguje w tym środowisku. Automatycznie zamykam się na ludzi, co powoduje jakieś napięcie. Neurotyczny problem. A może się mylę. Nie jestem lekarzem. Tutaj też go raczej nie znajdę. Ciężko tak funkcjonować, gdzie czujesz się i wiesz, że jesteś postrzegany jak odludek. Lepiej krowy doić.

#przegryw #medycyna #wysryw
  • 10
@Still22lvlCrock: Może z czasem przezwyczaisz sie do ludzi? Ja tak mialem w licbazie, wakacje glownie neetowalem wiec jak szkola wracal to podobnie reagowalem,absolutnie wy*ebany po poworcie,sily na obiad, do drzemki nie moglem sie zmusic,troche oklady na oczy pomagaly,stopniowo po 1h czy 2 troche stress ze mnie schodzil,czulem jak mi sie gałki oczne,kark rozluzniaja i azczynam zywo myslec