Wpis z mikrobloga

Moje kocie dramy dziś jeszcze się jeszcze nie skończyły. Po ratowaniu kotki którą chciano wziąć siłą: https://www.wykop.pl/wpis/56230469/kuzwa-jakas-kotka-siedzi-na-czubku-drzewa-a-pod-ni/ sąsiadka przyniosła małego kotka, ok. 2 miesiące, zadbanego z obrożą który siedział przy chałupie i wszedł za nią do domu. Było już ciemno i zimno, mróz trzyma, śnieg ciągle pada. Zrobiłam im zdjęcie w piwnicy i poszukuje właściciela. Kotek jest bardzo ufny, wesoły, bardzo zadbany, ma obrożę przeciwpchelną. Absolutnie wspaniały ().

Niebieski pasek strzelił focha że nie wzięłam malca na górę, niestety, sąsiadka ma psa który zjada koty wiec też go nie zabrała, a ja mam dorosłego kota który nie wiem jakby zareagował na dziecko którego w życiu nie widział.

Zrobiłam mu wiec tymczasowy pokój w bardzo ciepłej piwnicy gdzie ma wodę, mięsko, karmę, drapak, 2 pudła, poduszkę, kuwetę, zabawki, kołdrę, nowy, filcowy domek dla kotów (który ma w dupie mój Puszek) i bardzo gorący kaloryfer. Siedzi tam sam jak palec, tęskni i czeka na właściciela. Był tak głodny że pożarł pół michy żarcia, domek od razu mu się spodobał. Kot po zabraniu na ręce natychmiast mruczy i mówi że jest fantastyczny.

Mam nadzieje że szybko się znajdzie właściciel (,)

#nowytarg #koty #kitku #zwierzaczki #zalesie
Pobierz
źródło: comment_1616103567HTCaMZCUUKyWRbSEhBkMzT.jpg
  • 18
@pannakota: @Opportunist: @Katedra_z_chlebkiem:
Znalazła się właścicielka, mimo że mieszka uliczkę dalej to przyszła po kotka po 5 godzinach odkąd się odnalazł. Chyba makijaż robiła z tego co się domyślam...
Kotka ma 6 miesięcy, zgubiła się w poniedziałek, nie wystawili ogłoszenia i jej nie szukali bo myśleli że wróci. Jprdl... Dodatkowo dowiedziałam się że "kocie dziewczynki w przeciwieństwie do kocurów uciekają z domu bo chcą na pole" (!)