Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@SuperTimor435: ja tych zwierząt nie krzywdzę. Jeśli nie będę jadł mięsa to nic to nie zmieni. Gdyby to ode mnie zależało albo inni ludzie poszliby w moje ślady to wtedy byłbym w stanie z tego zrezygnować
  • Odpowiedz
@chwila: jasne, że chcesz spędzić szczęśliwie i zdrowo. "Wegaństwo to porszenie się o kłopoty zdrowotne" to jest oczywiście wielka bzdura. Podajesz przykłady anegdotyczne kilku wegan. Największa organizacja dietetyków o której wspominam w pości mówi co innego. Popieraja to metabadaniami, w których wzięło udział tysiące ludzi. Ty podajesz jakiś przykład, gdzie nawet nie wiadomo jak ta dieta wygladała. Ja też znam dużo ludzi, którzy z powodu swojej mięsożernej diety mają problemy ze
  • Odpowiedz
(jak napisałem w poście, instynkt do rozmnażania jest znacznie silniejszy, jest cechą wspólna wszystkich chyba zwierząt od początku powstania życia, a nie wszystkie zwierzęta są miesożerne


@Kaczyprocedernazawszejlb: nie ma instynktu rozmnażania, jest tylko instynkt seksualny. Dzięki rozwojowi cywilizacji mamy antykoncepcję, więc seks nierówna się zapłodnienie. Więc kolejne bzdury.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Kaczyprocedernazawszejlb: zwierzęta nie wiedzą co do szczęście, nieszczęście. Dla nas są źle traktowane i sprawianie im bólu kojarzymy z nieszczęściem. Jestem właśnie przeciwko masowej produkcji, da się zwierzęta hodować w naturalny sposób jak ludzie robili od tysięcy lat. Da się zwierzę ogłuszyć i zabić tak, że nie cierpi. W naturze zwierzę umiera jedzone żywcem, albo umiera z głodu.
  • Odpowiedz
@Kaczyprocedernazawszejlb: Dałem plus za walkę z antywege zabobonami, jak pisałem mw. tu: https://www.wykop.pl/link/5964347/comment/88390563/#comment-88390563 pracujących wegan w rlu nie da się odróżnić od innych #!$%@?. W dyskusjach tonący będzie się chwytał brzytwy byle nie przegrać, nie mieć kuku na swoim "ja" i wyciągnie jakieś skrajne przypadki samozaniedbania z internetu na potwierdzenie swoich poglądów.

(znam pacjentów z np. pogłębiającą się dysphagią w których pacjent ogranicza przyjmowanie pożywienia do praktycznie minimum przez dyskomfort ciągłego
  • Odpowiedz
AlexRener: nigdy nie przegrałem z Tobą i nigdy nie przyznałem Ci racji.
Jesteś trollem, chwalisz się swoją ułomnością i zaburzeniami.
Cieszę się że Twoje zdanie przeczy faktom, których nigdy nie podważysz :D
  • Odpowiedz