Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

naprawdę chce Ci się wychowywać cudze dzieci?


@wilku88: ryju każdy ma jakąś przeszłość, w tym wieku mam dziewicy szukać? dzieci to dzieci, to nie one są tu problemem. Poza tym co z tego, że im telefony kupię albo na wakacje zabiorę? Niech mają coś z życia czego ja nie miałem wychowując się w biednej rodzinie, a nie że potem wyrosną na przegrywów którzy nic nie mieli i nic nie widzieli
@wilku88: Ale to nie jest 20 latka z 2 dzieci, tylko już dorosła kobieta z życiem pewnym za sobą. Większość kobiet ma w tym wieku już dzieci i męża, albo są po rozwodzie. Procent kobiet bez dzieci i stałego partnera w tym wieku jest malutki, większość to ciagle rozwijające się kobiety, które prace najczęściej stawiają powyżej życie prywatne
@TavarishPiesov: Dzieciaki nie są żadnym problemem. Ale na wykopie nie usłyszysz nic dobrego na temat tego, ze kręcisz z kobieta z dziećmi xD Oni nie ogarniają, ze ludzie maja życie prywatne i związki. Sama znam takie, które były super, a po 5 latach wypalenie i tyle ze związku. Ale ze zdjęciem faktycznie przegiakes, nie wiem jak to odbierają babki w tym wieku, mam 20 lat, ale tez nie chciałam od typa