Wpis z mikrobloga

@midcoastt: Jak widzę argument z promocją kraju w lekkiej, którą (nie licząc igrzysk) oglądają co najwyżej rodziny startujących to mnie na śmiech bierze. Ogólnie promocja kraju poprzez sportowców to jakieś mrzonki bo nikt tu nie przyjdzie inwestować żeby komuś żyło się lepiej bo ktoś dalej rzucił czy kopną prosto piłkę. Nikt normalny nie kojarzy dobrze np. Argentyny bo Messi jest najlepszym piłkarzem świata tylko ma na uwadze, że ten kraj średnio
@Eleganckikapelusz: Nie, napisałem że nikt normalny nie kojarzy DOBRZE np. Argentyny bo Messi stamtąd jest tylko ma na uwadze zupełnie inne względy przy ocenie tego kraju. Promocja to w teorii coś co przekłada się na jakieś korzyści, mieszkańcowi jakiegokolwiek kraju nic po tym, że ktoś z drugiej strony świata kojarzy jego kraj przez jakiegokolwiek sportowca.
@GeWa: Nie wiem ja połowę państw Afryki kojarzę z piłkarzami. Gabon, Liberia, WKS, Wyspy Zielonego Przylądka, Nigerią, Kongo, Kamerun, Algeria, Maroko, Ghana, Togo, Senegal, Burkina Faso, Mozambik, Zimbabwe, a Rwandę kojarzę bo na koszulkach Arsenalu mają reklamę. Dla każdego z tych państw kojarzę ze względu na to że mają słynnych piłkarzy i wiem gdzie takie państwa leżą na mapie świata
@midcoastt tak nawiasem to o jakiego Włodarczyka mu chodzi? XD diablo?

@TomekRazDwaTrzy ale typowi któremu odpowiadasz nie chodzi o to że Polak, Słowak czy inny Urugwajczyk wie albo i nie gdzie jest Nigeria czy inny kraj bo jakiś Makelele cośtam kopał - bardzo dużo ludzi kojarzy nasz kraj na świecie właśnie przez Roberta, masz w tym temacie rację ale na tym się to kończy, nikt tutaj nie wybuduje fabryki scyzoryków bo kojarzy
@GeWa: ale Ty piszesz o czym innym, a o czym innym jest wpis. Jasne, nikt nie powie, że Argentyna jest super i to w ogóle cudowny kraj, bo Messi z niego pochodzi i sam ten fakt czyni Argentynę dobrym miejscem do życia, ale jednak ze względu na takiego Messiego dużo osób sobie sprawdzi historię Argentyny, albo zobaczy co tam w ogóle jest ciekawego i być może zdecyduje się na przykład na