Wpis z mikrobloga

Najlepszym młotem na lewaków są oni sami. W ramach miłości i tolerancji nie tylko bez przerwy szkalują Polskę i Polaków, ale również życzą gwałtów na członkach rodziny osób, które nie zgadzają się z ich psychopatyczną wizją niszczenia wszystkiego w okół. Pod jednym z postów na fejsbuniu miłośnicy tęczy i dziwacznych upodobań grozili nacjonalistom... gwałtem na dzieciach.

Good job #neuropa, róbcie tak dalej, na pewno przekonacie zdrową część społeczeństwa, że jesteście normalni, a dewianci powinni móc brać śluby i adoptować dzieci ( )

#bekazlewactwa #bekazpodludzi #lgbt #nacjonalizm #bekaztwitterowychjulek
Jegwan - Najlepszym młotem na lewaków są oni sami. W ramach miłości i tolerancji nie ...

źródło: comment_1616747094ECHFeDkk9ZY1V4nSuGVuQ0.jpg

Pobierz
  • 36
@Jegwan: Co one mają z tymi gwałtami? To jakaś fiksacja seksualne i pragnienie skryte musi być. CIĄGLE GADAJA O GWAŁTACH. Ja mam taką koleżankę, która twierdzi ze prawie każda to przeżyła i każdy facet jest niebezpieczny. Co ciekawe jednocześnie narzeka, ze tylu facetów 20+ jest prawiczkami i sama skacze z bolca na bolec. Znam jedna zgwałcona osobę i jest to zgwałcony przez kobietę facet (odurzony wpierw a potem próbowała go przeleciec)
@Tymajster: ja już dawno sie pogodziłem z tym ze twitter to takie miejsce gdzie prawicowe/lewicowe fejki tworzą jakies z dupy tezy/wpisy które maja tylko podsycac cały spór lgbt/kościól/prawaki/lewica itp

najgorsze to jest ze ludzie to czytają i sie pompują bo przeczytali wpis w internecie
@Jegwan: nie no spoko jak ludzie, którzy rządzą mówią ci, że nie jesteś człowiekiem tylko ideologią, a potem człowiek, który odpowiada za kształcenie w Polsce odpala się z "skończmy słuchać tych idiotyzmów o jakichś prawach człowieka, czy jakiejś równości. Ci ludzie nie są równi ludziom normalnym" to #!$%@? wszystko jest okej nie xD normalny cywilizowany europejski kraj.
@PeterGosling: Serce rośnie, że tak dużo mieszkańców zdecydowało się powiedzieć nie paradzie wynaturzeń na ulicach miasta! Niestety w wielu miejscach, jak chociażby Warszawa czy Kraków widok dziwadeł promujących swoje skrzywienia już spowszedniał. Ten film jest dowodem na to, że żadnej dyskryminacji nie ma - policja rzuciła olbrzymie siły, aby ten przemarsz zwożonych autobusami z całej Polski i nie tylko "aktywistów" mógł się odbyć pomimo sprzeciwu miażdżącej większości społeczeństwa.

@SzybkieSondy: Nie