Wpis z mikrobloga

@Tetravis89: Tak jak napisał @uysy - dosłownie tydzień temu miałem wizytę w Immotion. Jeszcze jest moim zdaniem za wcześnie, żeby móc ocenić samo ustawienie roweru, ale póki co jest na pewno wygodniej, niż było. Pan Tomek jest fizjoterapeutą i zaczęliśmy od wywiadu co mnie boli podczas jazdy, jakie mam uwagi co do aktualnego ustawienia roweru, czy mam jakieś kontuzje itd. Zmierzyłem rozstaw wyrostków kulszowych i po jakiejś godzinie rozmowy i badania
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@uysy i @okim
Takie pytanie trochę poza tym tematem. Tomek odległość od nosa siodła do kierownicy liczy w linii prostej czy ciągnie linię bezpośrednio i wychodzi mu odległość. U mnie było do 49,1 cm i chyba to jest w linii prostej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kanye__West: ja przed BF mierzyłem sam sobie rostaw kości na tekturze. Wyszło mi 110 mm, a na BF na urządzeniu wyszło mi 111 mm. wg załącznika do mojego dostawy pasuje 143 mm. Tomek na sklepie ma Specialized Power i Specialized Phenom. Na nich siadałem. Ale ja celuje chyba w Bontragera Aeolus lub Verse. Bontragera można wypożyczyć/kupić i w ciągu 30 dni zwrócić - taka politykę mają.
KapitanAmeryka - @Kanye_West: ja przed BF mierzyłem sam sobie rostaw kości na tekturz...

źródło: comment_1617212701cfxTOyvcRJ03GHWDmS6oga.jpg

Pobierz
@Kanye__West: Ze sprzętem w sklepie było dość krucho. Miałem ze sobą swoje siodło, okazało się za szerokie o 5 mm, ale nie mieli nic, abym mógł przymierzyć coś idealnie pod mój tyłek. Zostałem więc ze swoim, ale na przyszłość będę celować w coś ciut węższego. Na sklepie zostały zostały same za szerokie (dla mnie). Co do mostków nie wypowiem się, bo miałem 'swoje' (dzięki @uysy ;)). Zasugerowano mi też wymianę kierownicy
@okim: Ahh dziękuje za poradę, inaczej sobie to wyobrażałem, akurat jeśli chodzi o kolarzy to mam znajomych 0, a swojego nic dodatkowego nie mam bo myślałem właśnie, że na BF mi coś dobiorą. Może będą mieli jakaś dostawę na maj ;)