Wpis z mikrobloga

Mireczki czy używa ktos odkurzaczy od Dyson'a?

Zamierzam sie z kupnem :
https://www.dyson.co.uk/vacuum-cleaners/sticks/dyson-v11-stick/dyson-v11-animal-nickel-purple

Opinie sa pozytywne w większości, ale interesuje mnie info z 1-szej reki.

1. Jak ze zbieraniem sierści
2. Jak dlugo odkurzacz działa na pełnej mocy?
3. Gwarancja taktycznie wyglada tak ze jak cos szwankuje to wymieniają bez gadania?
4. Czy ktos uzywa moze odkurzacza przewodowego od Dysona i ma porównanie?

Tia

#uk #odkurzacz #sprzatanie #dyson #kiciochpyta
  • 11
@Malyburtownik: 1. Nie wiem, bo nie mam zwierząt
2. Codziennie odkurzam cała chate, ładuje raz na tydzień, ok 40-45 min zależy na jakim trybie pracy
3. Z doświadczenia nie wiem, ale znajomi bez problemu ców tam wymieniali
4. J/w
@Malyburtownik: używałem dość długo w domu, gdzie było zoo i bardzo dużo kudłatych psów mojej landlordki, w tym husky. Odkurzacze są nie do #!$%@? i zbierają dobrze, ale miałem wersje na kabel. Niestety nie wiem jak cordless się sprawują, ale podejrzewam, że są słabsze.
@Malyburtownik: mam V8. Brak zwierząt ale różowy zrzuca włosy niczym owczarek szkocki. Jedno ładowanie starcza na cały dom. Zawsze odkurza na pełnej mocny ale jest też tryb turbo - polecam używać go tylko wtedy gdy koniecznie, a nie na cały dom, bo nie tylko zżera baterie ale też ostro grzeje odkurzacz. Wiadomo, że czasem muszę wyciągnąć kablowy odkurzacz przemysłowy z garażu żeby wsysnac jakies rzeczy remontowe, ale do zwykłych porządków Dyson
@Malyburtownik: nie wiem czy cię jeszcze interesuje odpowiedz, ale mam dyson v11 absolute pro i trzy koty i dwa psy: sierść zbiera, super jest końcówka do odkurzania kanapy, na pełnej mocy działa super, choć krótko, nie wiedziałam ze mam tyle kurzu w dywanie. Jeśli chodzi o naprawę to raz szwankowało i poszedł do naprawy na 3 tygodnie, nie przesłali nowego
@elementary20: Są jakieś dodatkowe akcesoria w tym absolute pro, które byłyby mi niezbędne do odkurzenia twardych podłóg i kanapy z sierści jednego kota? Jakieś 70m2 podłóg. Wystarczy tańsza wersja tego V11 z turboszczotką?
@Malyburtownik: Mam dysona od roku-
Ma duża moc i lubi „wyrzucać” brud spod szczotki (która się obraca) długo działa ok 50 min na średniej mocy. Ogólnie tandetny plastik i moja opinia jest taka ze w firmie kupiłam odkurzacz tez stojący z Tefala i jest dużo lepszy (płaska szczotka, doświetlenie) a kosztuje 700zl