Wpis z mikrobloga

@dudi-dudi: @fizzly: @Masuj:

babka urodziłą 15 dzieci. Piętnaście. Wy - tak strzelam, choć mogę sięmylić, macie razem maksymalnie 3. Za około 40 lat, będziecie w okresie "daj daj daj". Wiem wykopki, że jak macie te 20 pare latek maks, to wam się wydaje, że tak będzie zawsze i będziecie mieli siłę i psychiczną i fizyczną na pracę, ale tak nie będzie. Szybko się przekonacie.

I wtedy do budżetu pańśtwa
@Radus: no ale wszyscy wiedza ze to nie on funduje ani panstwo, tylko prywatna firma, wiec minister tak sie pokazal, ze tym bardziej sie krzywo patrze na to


@Norskee: Przeceniasz ludzi :D Elektorat PiS widzi polityka PiS, czyli to znaczy że PiS dał.
Przecież 500+ to Jarek Kaczyński wyciągnął z własnej kieszeni i dał ludowi, nie wiesz o tym?

Jeśli widzisz co tu sie #!$%@? i krzywo na to patrzysz,
I wtedy do budżetu pańśtwa podatki będzie płaciło 15 dzieci tej pani, które utrzyma wasze obsrane, stare i lewniwe dupy. Powinna dostać mieszkanie i dożywotnią rentę od państwa.


@Wyrelworelowany: jak niby mają mnie utrzymać dzieci osoby, która sama nie potrafi się utrzymać. To jej dzieci dostaną mieszkanie i dożywotnią rentę od państwa, bo niczego innego się w życiu nie osiągną ;-;
@agaciksa: to jest projekcja żeczywistości. Pewnik jest tylko jeden, za max 40 lat będziesz MUSIAŁ byc utrzymywany przez innych. Wtedy przyjdzie kolejny "młody gniewny" i będzie się pultał, że musi utrzymywać obsranych dziadów, za jego ciężko zapracowane pieniądze.

A moja projekcja: dzieci z wielodzietnych rodzin, częśćiej osiągają sukces bo znają biedę i już od dziecka muszą się zajmować sami sobą lub rodzeństwem. Szybciej też zaczynają pracę zawodową. A dzięki mieszkaniu, które
@Wyrelworelowany: moja projekcja jest jednak taka, że tylko jedno z tych biednych dzieci opiekuje się resztą, bo od początku tak właśnie to wygląda - jedno wchodzi w rolę opiekuna, a cała reszta uczy się od rodziców jak wykorzystywać wszystkich dookoła, w tym tego jednego brata/siostrę. Czyli jedno dziecko jest ok, a reszta jest 'bezużyteczna' i i tak nic z nich nie będzie. Maksymalnie dwójka - więc sponsorowanie wielodzietności patologii i tak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 68
@Wyrelworelowany: odkładam se sam na emeryture, a dzieciaki tej baby w wiekszosci beda zwyklymi patusami bo nie ma srodkow ani możliwości ich wychowac na ludzi.

Jak dla mnie w przypadku gdy dobro dzieci jest zagrozone jak w takim przypadku gdzie lataja z obsrana dupa nie maja gdzie mieszkac matla pije - dzieci powinny byc odebrane a matka sterylizowana przymusowo. Sory ale mam dosc widoku patologii.
@Wyrelworelowany: Powiem tak: chciałbym żeby to tak wyglądało, niestety jest to rodzina patologiczna, więc najpewniej 10 z 15 dzieci tej pani wyląduje na zasiłkach, i to co najwyżej dzieci innych ludzi będą nas i ich utrzymywać ;) Na jakim ty świecie żyjesz to ja nie wiem. Poza tym mnie osobiście zawsze bawi mnie porównanie "kto ci poda wodę na stare lata". Życie układa się różnie, czasem jest tak że dzieci nie