Wpis z mikrobloga

Pięć rad które powiedzieli byście sobie w wieku 15 lat?
Moje 5:
-nie omijaj żadnej imprezy, żadnego spotkania towarzyskiego i żadnej okazji do interakcji z ludźmi.
- nie pakuj się w żaden związek aż do mementu gdy będziesz absolutnie pewnym tego że chcesz. Absolutnie #!$%@?!
-nie stresuj się niepotrzebnymi pierdołami, życie jest zbyt krótkie by się przejmować wszystkim.
-zacznij ćwiczyć już teraz, nie zniechęcaj się po kilku miesiącach tylko ciśnij konsekwentnie, za kilka lat będziesz wyglądal i czul się tak jak chcesz, jeśli się nie poddasz
-nie przekładaj swoich celów i marzeń na później, bo czas skończy się szybciej niż myslisz: chcesz coś zobaczyć? Bierz kumpli i jedzicie tam już teraz, minimum w te wakacje! Chcesz nauczyć się grać na gitarze? Ciągnij hajs od starych, dorób sobie i kupuj ją już w tym miesiącu. Chcesz poznać dziewczynę? Nie czaj się #!$%@? jak ksiądz za przedszkolem tylko podbijaj, szukaj okazji.

+ bonusowo: ogarnij #!$%@? swój wygląd, pomysł jaka fryzura pasuje Ci do mordy, zapuść brodę, kup sobie chociaż 2 komplety lepszych ciuchów.

Ogólnie to tańcz aż się porzygasz. Drugiej takiej okazji już nie będzie.
  • 307
@SarahC: #!$%@? wychowanie katolickie i normy narzucone przez Kościół i społeczeństwo.

Człowiek nie jest istota monogamiczna, może być przez jakiś okres czasu oczywiście, niektóre jednostki nawet przez całe życie, ale to wyjątki.

Mam teorie że większość tych rozwodów, a także samobójstw w pewnym wieku, wiąże się z tym że ludzie pochopnie pchają się w małżeństwa z niewłaściwymi osobami, że strachu przed samotnością i ostracyzmem wśród najblizeszgo otoczenia.
Po kilku, kilkunastu albo
@Heroina340 "Kupuj bitocina za wszystkie swoje oszczędności i akumuluj do momentu gdy osiągnie 20k w 2017 roku. Wtedy wszystko sprzedaj, przeczekaj do 2019 i skupuj wszystko poniżej 5k, to wszystko trzymaj do lutego 2020 i wtedy wszystko sprzedaj Dawid, i skupuj ponownie w marcowym dołku po 5k jak leci. Przeczekaj rok i sprzedaj wszystko w marcu 2021. Od wtedy możesz nie pracować do końca życia!" - taką radę bym sobie dał
@SarahC: do-#!$%@?-kładnie. Choć powiem Ci że różnie z tym bywa. Moi rodzice np. kiedyś kłócili się na okrągło, a teraz po prawie 30 latach stali się zgodnym malzenstwem. Podejrzewam że miało to związek z tym że wpadli, a ojciec pewnie nie chcial się żenić tylko po prostu musial¯\_(ツ)_/¯
Pewnie gdyby zostali malzenstwem w tych czasach to rozwiedli by się w #!$%@?.
@Heroina340 e no to ja w listopadzie będę miał 23 i nie czuje się stary, nie planuje też dzieci więc na luzie można imprezować do trzydziestki, a potem wieść całkiem fajne życie przez kolejne dekady. Takie polskie #!$%@? że jest się na coś już za starym. W wieku 18 lat bylem o wiele mniej pewny siebie, zorganizowany, dynamiczny i o wiele gorzej wyglądałem. Jeżeli uderzysz w rozwój osobisty to naprawdę wiele można