Wpis z mikrobloga

@caribbean: Hej! NIe mam przesadnie rozbudowanego portfolio na ten moment, a wchodzenia na tuzin platform po 100 euro każda daje więcej irytacji i ryzyka, niż dewersyfikacji. Słyszałem o iuvo pozytywne opinie, ale na ten moment wystarczy mi platform P2P w portfelu :-)

Jeśli jako ten temat rozumiesz P2P/pasywne dochody to z polskojęzycznego internetu napewno growing.money ( @shaki24 ). Poza granicami osobiście śledze głównie kristapsmors, Angelo z P2PInvesting lub Tony z
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@scrubGrub: to musimy się zgadać na PW podbije tam do Ciebie po pracy bo siedzę w temacie i z tego co napisałeś to już śledzę więc na pewno będzie do pogadania. Ja też mam właśnie taką przypadłość że lubię systematycznie monitorowanie inwestycji i podobne rzeczy rzeczy robię, widzę ze też jak shaki robisz bloga, to też Co mogę kilka polecić nooo będzie gadane ;)
  • Odpowiedz
@scrubGrub: nie wiem, czy już pytałem kiedyś...Próbowałeś kiedyś zmienić nr konta na Estateguru? Zakładając konto, dość lekkomyślnie wpisałem tam nr subkonta na kantorze walutowym Aliora, a oni mają mniej korzystne spready. Na Trustpilocie pod jednym komentarzem nt. temat czytam odpowiedź EG, że uniemożliwiają im to europejskie regulacje AML...
  • Odpowiedz
@Tissol: Hej, jeśli pytałeś to chyba nie mnie :-) Samodzielnie tego nie próbowałem - sugerowałbym napisać bezpośrednio do nich na support. Często takie rzeczy nie są udostępniane poprzez interfejs, ale idzie je załatwić przez obsługę klienta. Czasem wymaga to dodatkowej weryfikacji tożsamości.
  • Odpowiedz