Wpis z mikrobloga

Mireczki kochane

Mój Lenovo Yoga Tab 3 odmówił posługi [*] próbowałem go reanimować ale padł na amen i wygląda na to, że go nie uratuje ;__;

Z racji że ja bez tabletu jak bez palca to koniecznie musze kupić coś nowego. Z uwagi na to, że sporo aplikacji mam już kupionych w google play i dodatkowo, że w domu innego jabłka nie ma, raczej odrzucam iPada, chociaż wiem że to dobry sprzęt. U mnie sie po prostu nei sprawdzi

Budżet do 2000zl, ale wolałbym się zmieścić w 1500zł :D

Swoją Yoge uwielbiałem ale nie ma stosunkowo nowego modelu więc biorę pod uwagę też inne opcje. Na razie głównym kandydatem wydaje się Samsung Galaxy Tab S6 Lite i... Lenovo Yoga Smart Tab :D

Może coś Polecicie jeszcze? Zależy mi na mocnych bebeach i jak się da to matowej matrycy. Dobrej jakości dźwięk tez ma znaczenie. Zastosowanie - muzyka, filmy, gry, książki - ogólnie wszystko poza profesjonalnym zastosowaniem w stylu grafiki czy montażu

Patrzylem na necie ale same sponsorowane artykuły i content kopiuj/wklej z innych stron pod pozycjonowanie. Obstawiam, że "recenzenci" tego sprzętu nawet nie widzieli na żywo.

#android #tablet #tablety #smartfony #mobilne
  • 7
@zaye93: o cholera, tylko troche sie cykam :D A jak z gwarancją, obsługą językową, odblokowywaniem softu? Kumpel raz kupił smartfona z chin i miał ogromny problem bo musiał jakies petycje wysyłać o mozliwośc zmiany oprogramowania

@elements: o dzieki, przegapiłem ten model