Wpis z mikrobloga

#glo #maszwybor

Ujeździłem się dzisiaj za tymi wkładami jak gupi uj. Od tygodnia wybierałem się na wystawę w Żywcu i widziałem że jest tam też punkt esmokingworld. Na miejscu okazało się że wystawę zawinęli przedwcześnie, a punkt też się zamknął gdzieś w ostatnich dniach. Rzut okiem na mapę i widzę dwa w Bielsku-Białej i po jednym w Suchej oraz Kętach. Obdzwoniłem punkty i nigdzie kodów nie wymieniają. Tj. być może w Suchej ale tam mieli telefon wyłączony. W końcu udało mi się potwierdzić że dam rady zrealizować kody w Oświęcimiu. Trochę daleko ale kody miałem cztery więc potraktowałem to jako nawet opłacalną wycieczkę. Gdy dotarłem na miejsce okazało się że zaskoczyły tylko dwa z tych czterech :/

w sumie to #zalesie
  • 3
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@klepie-biede: podobno nie można. ja kiedyś realizowałem kody dla wkładów vype w żabkach. na stronie programu lojalnościowego brak jest informacji o ich ew. dalszej współpracy.

pytałem na tagu o to ostatnio i ktoś mi odpowiedział że tylko esmokingworld.

przynajmniej po długich poszukiwaniach znam już odpowiednie miejsce. pozostał jednak niesmak że w mojej nawet dalszej okolicy punkty esmoking w większości tych kodów nie realizują. no i jeszcze nie działające są te kody