Wpis z mikrobloga

@Edenes niestety mam tak samo, a nawet 28 :( oddałbym wszystko za taką 18stke :) moja ma 25 i mamy 7 lat stażu więc choćbym chciał to nie mam za bardzo jak :( ale coś tam wcześniej nawet poruchałem więc jakoś z tym żyje :D
@itozga: ale z tego co piszesz masz dziewczynę i byłeś z nią mając 21 a ona 18 naście. Ja nie mialem nigdy dziewczyny. Nie mam żadnego doświadczenia z dziewczynami. Dlatego chciałbym mieć jako pierwszą dziewczynę nastatke i jak się uda to być z nią już na zawsze ale wiekowo za stary dla nich jestem i nie pomaga nawet to że młodo wyglądam bo wyglądam bardziej na chłopaka niż mężczyzne. Skreślają za
@Edenes też wyglądam młodo i jest to teraz trochę na plus - ja sobie bajeruje młode i wciskam im, że mam np. 20 :) myślę, że to jedyne słuszne rozwiązanie

polecam Ci podrywaj . org bo ja na tym za małolata zbudowałem fundament i powinno Ci pomóc

musisz dać to czego sam oczekujesz tj. chcesz seksi laske musisz być przystojny, a jak nie jesteś to wysportowany bo jak będziesz wyglądał jak leszcz